Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kispest, Kossuth tér milyen...

Kispest, Kossuth tér milyen környék?

Figyelt kérdés
Milyen a közbiztonság, közlekedés?

2016. ápr. 16. 22:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Itt lakunk a közelében. Maga a tér tök kicsi, néha napoznak ott homlesek. De a közbiztonság amúgy Kispesten nagyon jo. 15 éve lakunk itt felneveltünk 2 gyereket, nem mennék máshová...
2016. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinten Kispestikent csak ismetelni tudom az elozot. Mi sokat jarkalunk ejszaka is, az ejszakai arcok mar ismerosok. Ha normalisan allsz hozzajuk, nem bunkoskodsz meg szologatsz be (de azt ugy eki szeretni?!), akkor nagyon normalisak lesznek ok is. A villamossal kb. 10 perc a Hatarut, es mennek buszok a Kokire (ami egyebkent setalva is nagyon max. 10 perc. Mi a Fo utcaban lakunk, 40 perc alatt beerunk az Arany Janos utcaba dolgoni (5. ker). Vasarolni ott a Hatar ut es a Koki, de a teren van spar, Lidl, Dm es ott a piac. Igazabol most ahogy gpndolkodom, minden van 10 perc alatt (bank, posta, benzinkut, cukrazda, etterem, SZTK...)
2016. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam a közelében, teljesen normális hely, van piac (akkor még volt legalábbis). Jó emlék
2016. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!