Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért érdekli a bérbeadókat,...

Miért érdekli a bérbeadókat, hogy mit és mikortól dolgozom?

Figyelt kérdés

Csak egy kérdés, már van új lakhatásom,csak nagyon sokan kérdezték, és nem értem miért kérdezik?


(Ebben látnák a biztosítékot ogy fizetek, vagy miért?)


2016. szept. 28. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azért, amit leírtál.

Nyilván nem mindegy nekik, hogy munkanélküli vagy, alkalmi munkából élsz, vagy egy normális helyen dolgozol.

2016. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem mindegy, hogy informatikus vagy egy multinál, vagy pénztáros egy hiperben, esetleg bölcsész diplomás könyvtáros egy bezárásra váró tagkönyvtárban. Mi olyat kerestünk, akinek olyan szakmája van, hogy ha el is veszti az állását talál újat hamar. Ez szerintem a legfontosabb kérdés.
2016. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Igen a kérdésre adott pozitív válasz úgymond meg nyugtatja a tulajt.Bár láttam már bérlőt akinek más fizette a kéglit

és a zsebpénzét is.

2016. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Mert aki "éppen munkát keres" úgy hogy nem ért semmihez az pár hét múlva már könnyen lehet hogy a vidékilányok.hu ügyfélkörét szeretné fogadni a lakásban megélhetésképp.

Nőknél ennek az esélye 90% körüli.

2016. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xswerdy ***** válasza:
95%
Nálunk ez még csak ilyen finom rákérdezés szintjén van, de külföldön kérnek munkaszerződést, bérjegyzéket...
2016. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha régóta normális munkád van, vagy elég összeszedett ahhoz, hogy a főbérlőnek is fizess rendszeresen
2016. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!