Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik albit válasszam?

Melyik albit válasszam?

Figyelt kérdés

Életem első költözése előtt állok, vidékről Budapestre.(23/L) Februártól egyetemre járok (levelező), mellette dolgozok is. Olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy három hely közül is választhatok. Mindhárom esetben szobáról van szó. Közlekedés szempontjából mindegyik kiváló, és mindegyik biztonságosnak mondható.

első: egy lány lakik a másik szobában és egy aranyhörcsög. Teljes körűen bútorozott, gépesített, nagy, tágas lakás, van mindennek bőven hely. 65 ezer mindenestől.

második: Gépesített, félig bútorozott ( szekrényt kellene venni a ruháknak, és egy ágybetétet). Egy lány és egy fiú lakik a másik szobákban. Jóval kisebb lakás, mint az előző, a fürdő is nagyon pici, és a konyha is. 45 ezer mindenestől.

harmadik: a tulaj és a barátja lakik az egyik szobában, én laknék a másikban. Van egy cica is, de engem ez nem zavar. 55 mindenestől, bútorozott, gépesített, normál méretű fürdő, konyha. Ez mondjuk Kőbányán van, de annak a legjobb részén.

Az első kettő a pesti belvárosban van, de nyugis, mivel nem utcára néz. Egyik sem polgári, hanem panel.

A leginkább a 65ös tetszik, anyagilag nyilván a 45ös lenne jó. igaából 50-60 között van a keret, de a 65 talán még belefér.

Nem azt kérem, hogy döntsetek helyettem, csak véleményeket szeretnék hallani.


2016. nov. 19. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Hörcsögöst . Egyedül jobb vagy max egy társsal , ahol fickó is van ott kellemetlen lehet később a légkör . Leskelődik vagy a társa féltékenykedik .
2016. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Elsőt! Egy emberhez könnyebb alkalmazkodni, mint kettőhöz, ráadásul a pasik miatt kerülhetsz kellemetlen helyzetbe. Pl. rádhajtanak, vagy a társa nézhet rossz szemmel rád. Szóval, az elsőt választanám!
2016. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
A 65 ezres a legszimpibb.
2016. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Az elsőt.
2016. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, h a második esetben a csaj meg a pasi nem pár, és a pasi sokat van távol a munkája miatt, szóval egy héten kb 3-4 estét.
2016. nov. 19. 16:19
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Elsőt választanám, ha belefér.
2016. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aludj a munkahelyeden és megmarad a pénzed! :)
2016. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kovpet ***** válasza:
Ismerős adja ki ezeket neked? Mennyi a rezsi? Gyanúsan alacsonyak ezek az árak. A rezsi min fejenként 20, pl az első esetben miért ad ki valaki 100 alatt egy nagy belvárosi lakást, amikor a piaci ára másfél-kétszerese lenne?
2016. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem lakásokról van szó, hanem szobákról!

egyébként az elsőt választottam.

2016. nov. 22. 22:16
 10/13 kovpet ***** válasza:

Annak, aki kiadja, lakás. Ha ketten bérlitek, akkor a költségek fele a tied, gondolom. A rezsiből is. Ha 65 ez a fele és abból mondjuk 20 a rezsi, akkor 45 a fél bérleti díj. Az egész a duplája, azaz 90.

Nagy lakás a pesti belvárosban, tehát ez nagyon kevés. Ott legalább másfélszereséért is ki lehetne adni, de lehet, hogy duplájáért is. Tehát ha nem baráté, akkor gyanúsan alacsony az ár.

2016. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!