Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért írja sok albérletkereső,...

Miért írja sok albérletkereső, h jól főz? Főzni kell a lakótársakra?

Figyelt kérdés
Februárban Bp-re költözöm, egy szobát fogok bérelni, és elszörnyedve latom, hog sok kereső olyanokat ír ki, hogy jól főzök, ehetőt főzök, stb. Nem.mindenki magára főz? Nem vagyok zsugori, de a kajacsinálas idő és pénz, és szerintem.oldja meg mindenki maga. Még a csak megkínálommal sem értek egyet, mert egynél több lakótárs esetén a felajánlott mennyiség a legjobb esetben is kitesz egy kisebb adagot. Nem sajnálnám, de mint mondtam, pénz és idő. Azt most zegyük félre h én amúgy is rühellek főzni, szóval inkább megfőzök pár napra előre, hogy csak heti párszir kelljen főzni.
2016. nov. 25. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha választani kellene közted és egy olyan között aki jól főz és főzne is mindenkire akkor nem igazán kérdés,hogy kinek lenne esélye.
2016. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha idő és pénzmilliomos lennék énim is főznék. Persze akkor nem laknék albérletben. Amúhy nem a kérdésre válaszoltál.
2016. nov. 25. 11:26
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
A legtöbb helyen ha többen laknak egy lakásban, akkor az valamennyire közösségként müködik, és a bennlakók jözösen föznek, márcsak azért is, mert így mindenkinek olcsóbb és változatosabb.
2016. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hat nem.mindenki akar és tud főzni, főleg ja pl a munkahelyén megodlja az ebédet.
2016. nov. 25. 11:33
 5/18 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam egy ismerősöm aki albérletben lakik azt írta h mindenii maga veszi az alapanyagot és főz magára.ez a norma, az nem.normalis ha ebben is kozoskodnek végülis nem egy családról van szó! Epp eleg h a wcpapirt meg az ilyeke kozosen vesszuk.
2016. nov. 25. 11:46
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

8 évig laktam együtt másokkal, soha nem főztem senkire, még szép... :D Más se főzött másra és senki nem is várta el, idegenek voltunk totál, mégis miért áldoztunk volna a munka után időt, energiát, pénzt más etetésére...?

Aki csak túl sokat tud főzni vagy aki összebarátkozik a lakótársaival, az más lapra tartozik, nekem elég egyértelmű, hogy nem szokás főzni egy kb. idegenre.

2016. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
17%

Most már egyre több az olyan bérelt szoba/lakás hogy szexet kérnek érte és ingyen lakhatsz.

A leírásban próbálnak erre utalni , hogy az illető sejtse h miről van szó.

Szóval vigyázz az ilyenekkel!

2016. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
43%

Én egyszer kifogtam egy ehhez hasonlót!

Azonnal leléptem!

2016. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Virágnyelv... ennyi.
2016. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

15:59

Olvasni meg kellene tanulni!


Nem a tulaj, hanem "sok albérletkereső" írta ezt!!

(A kérdező szerint.)

2016. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!