Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire jó ötlet egy netes...

Mennyire jó ötlet egy netes ismerős segítségével az ország egyik végéből Bp-re költözni?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg, eddig normálisnak tűnik. Azonban még egyszer se találkoztam vele. Jó ideje beszélgetünk, tehát nem pár napos az ismeretségünk.

Tudna helyet, ahol lakhatnék. (És nem rossz helyek, persze nem is Rózsadombon és társain.)


2017. jan. 5. 14:27
 1/4 tomika187 válasza:
70%
Szerintem találkoznotok kène,mert nem egy virtuális világban élsz.Nem lehet megismerni neten keresztül senkit sem. Nekem ez eszembe sem jutna.Ha azon gondolkodtok, hogy összeköltöztök akkor eddig miért nem találkoztatok? Én magam is elég hamar összeköltöztem a párommal,de én személyesen ismerkedtem meg vele,nem virtuálisan.
2017. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendes szerződéssel (aminek kötelező érvényességi elemeinek mindenképpen nézz utána) nem veszélyesebb, mint egy idegennel.


Ha minden papír és bizonyíték nélkül akar rávenni, hogy fizess neki, vagy indokolatlanul túl jó ajánlatnak tűnik akkor gyanakodj. Persze ezekben az esetekben is megvan az esélye, hogy nem kamu, de nagyon nagy a kockázat.


Szóval én azt mondom, hogy nem számít, hogy találkoztál-e vele vagy nem. Csak szerződéssel költözz és fizess.

2017. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Netes ismeretség alapján semmi esetre sem, ahhoz személyes ismeretség kell.
2017. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De miben segítene? Olcsón lakást szerez? Ha túl jó ajánlat az gyanús és lehet hogy lányokat futtat vagy ki tudja mit vár érte cserébe. Az is lehet csak kamuzik, egy idegen mért segítene egy tök ismeretlennek?
2017. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!