Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Érdemes albérlet kiadásra...

Érdemes albérlet kiadásra ingatlanost megbízni? Budapesten a nyolcadik kerületben van a lakás.

Figyelt kérdés
Vagy simán ki tudjuk adni mi is? Hol érdemes hirdetni? Facebook, ingatlan/com, otthontérkép/com-on, jófogáson fent van. Egyéb ötlet?
2017. jan. 25. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes.

Igazából pluszt nem adnak.

Kifizeted a jutalékot és semmi garancia, hogy az albérlő jó lesz, vagy ott marad hosszabb ideig.

Ismerősünk most úgy járt, hogy találtak neki albérlőt, kifizette a jutalékot, aztán az albérlő 2 hónap múlva elköltözött.

2017. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi elég. Ha ennyitől nem veszik ki, akkor az ingatlanos sem tud csodát tenni.

Ingatlanost meg felejtsd el!. Ő sem csinál mást mint ti - kb, ugyanezeken az oldalakon meghirdeti.


Esetleg még ide tedd fel:

[link]

2017. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 25. 13:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ismeretségi körön belül kiadni. Legalább lehessen leinformálni a bérlőt. Eddig még sose adtad ki a lakást?
2017. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ismerettségi körön belül nem nagyon tudok olyanról, aki albérletet keres. Nem, most fogjuk megvenni.

Köszi!

2017. jan. 26. 10:26
 6/13 anonim ***** válasza:
semmi estre se!
2017. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én még nem adtam ki lakást, és elsőre biztosan ingatlanossal adatom ki. Ugyanis a törvény nem védi a tulajdonost, és az ingatlanos tudja, hogyan lehet kivédeni a nemfizetést, és azt is, milyen szerződést érdemes írni, és az adóbevallást is megcsinálja.

Mivel én ezeket a trükköket nem ismerem még, úgy gondolom, érdemes igénybe vennem ezt a szolgáltatást.

2017. jan. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1: Az az alap, hogy egyéves szerződést iratunk alá.
2017. jan. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Új lakást érdemesebb airbnb-re beállitani...
2017. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9: Ha akarsz vele napi szinten foglalkozni, csak akkor.

Kb. 2x-esét lehet megkeresni, mint a hosszútávú kiadással, amivel kb. havi 1 napot kell foglalkozni.

2017. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!