Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlettámogatás érdekel.2...

Albérlettámogatás érdekel.2 hónapig vidéken van most határozott idejű munkám. Utána akarok Bp-re albérletbe menni. Támogatást, hogy kell intézni? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 hónapig itt vidéken van fix idejű munkám. Bp-től 80km-re lakom. Ezt a pénzt összespórolom és menni akarok Bp-re albérletbe, onnantól ott lenne egy új munkahelyem!


Kérdésem, hogyan kell ezt intézni? Ha letelik ez a 2 hónap, akkor regisztráljak a munkaügyre és ott kell kérni?

Vagy nem kell a munkaügyön regisztrálnom, hanem vigyem az új munkahelyemről 2 hónap múlva a határozatlan idejű munkaszerződést? Kösz, aki segít!



2017. febr. 1. 17:28
 1/1 A kérdező kommentje:

Tehát az nem tiszta előttem, először is,a leírtak szerint,hogyan és hogy kezdjem el az albérlettámogatás igénylését?

Azt láttam a tv-ben, hogy ezt hangoztatják: "a munkahely adja"! De, hogyan? Úgy tudtam a Munkaügy adja,onnan utalják, akinek megítélik. De, hogyan? Ha nem vagyok regisztrálva a Munkaügyön? Akkor nem csak regisztrált munkanélküliek kérhetik, hanem bárki?

2017. febr. 4. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!