Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet gyerekkel, körülményes?

Albérlet gyerekkel, körülményes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal jelenleg aktív albérlet keresők vagyunk. Szeretnénk majd 2-3 év múlva gyereket viszont sajnos minimális önerőnk sincs lakásra. Mivel tudom hogy albérlet mellett szinte lehetetlen önerőt gyűjteni, nem tudom hogy esetleg ha "életünk végéig" ha albérletbe fogunk lakni érdemes e gyereket vállalni.Atlagosan keresünk mind a ketten. Kb 320 ezer ft-ot együtt. Fogalmam sincs hogy kijönnénk e és persze nem utolsó sorban biztosítani tudjuk a jólétet a gyereknek. Van esetleg olyan család itt aki albérletben laknak? Köszönöm a válaszokat előre is! 27/L

2017. febr. 9. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ez már bőven átlagon felüli kereset, milliók tengődnek minimálbérből, aztán mégis gyártják a gyereket futószalagon.
2017. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
A mi házunkban két gyerekes család is él albérletben, 2-2 gyerekkel. Szerintem kár ezen már most görcsölni, ha csak 2-3 év múlva kartok gyereket. Addig még bőven nőhet a fizutok, találhattok jobb állást, örökölhettek. Amennyit csak tudtok tegyetek félre mindig és majd alakul.
2017. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%

#1 azok nem minimálból élnek. A segély + lopás + esetleges fekete munka bőven havi 500 fölé viszi egy ilyen család valós nettó jövedelmét. Az, hogy elisszák elcigizik, és nem jut a gyerekre, már más kérdés.


Kérdezőnek: Most egyébként emelkednek azért a bérek, ennyivel simán belevághattok szerintem.

2017. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
69%
23 éves leszek pár hónapon belül, és az egész eddigi életemben albérletben éltem a szüleimmel. Vidéken lakunk, de Bp.-hez közel. Mindig tudták fizetni, pedig voltak nagyon nehéz időszakai(n)k anyagilag.
2017. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!