Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire körülményes a TIGÁZ-t...

Mennyire körülményes a TIGÁZ-tól átváltani egy másik gázszolgáltatóra?

Figyelt kérdés
Van itt olyan,aki már váltott? Megérte?
2010. jan. 9. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 8%-kal olcsóbb gázért nem érdemes,legalább 20-25% kellene.
2010. jan. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
8 %-ért nem érdemes? Hát ez attól függ. Ha havi 60 000 a számlád, szerintem jól esik a 8% is. (és most ne az jusson eszetekbe, hogy minek fűt palotát aki nem bírja, mert nem mindenkinek szuper szigetelésű háza van és egy 100 m2-es szigeteletlen házikónál ilyen összeg is előfordul egy jó hideg téli hónapban). A váltásnál az a lényeg, hogy nem lehet tartozásod a tigáznál, mert akkor nem engedik a válást, de egyébként állítólag nem olyan bonyolult(a családban többen váltottak már),ki kell tölteni a papírokat, de 1-2 hó is lehet az átfutás attól függően a tigáz mennyire akadályoz. Mert sajna ez elő szokott fordulni...
2010. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Én is váltottam, pár hónapig eltartott az igaz, de nem volt nehéz. Küldték a papírokat, azt vissza kellett küldeni, rendeztek mindent, a Főgáz még vissza is fizetett nekem, és kész.
2010. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is váltottam,kicsit macerás volt, de a TIGÁZ-tól kaptunk vissza pénzt. Itt még nem fizettem számlát, hó elején kellett bediktálni.Még nem tudom, megérte -e, mert itt is lesz emelés.
2010. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!