Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fura kénes, szúrós szag a...

Fura kénes, szúrós szag a fürdőszobában. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hónapja költöztem új albérletbe. Már akkor is néha borzalmas volt a bűz, de úgy gondoltam, hogy majd kiszellőzik, mert előttem nem lakott itt senki hónapokig. Viszont ez a kellemetlen szag nem múlt el.. Sokáig találgattam, hogy vajon honnan jöhet, de az egyetlen opcióm a wc. Rendesen kitakarítottam, vettem bele illatosítót, használok lefolyótisztítót, de egyszerűen semmi sem segít. Nem vagyok benne biztos, hogy a lakás tulajdonosa őszintén elmondaná, ha tudná, hogy mi okozhatja. Természetesen meg fogom kèrdezni, de gondoltam itt is segítséget kérek.
2017. ápr. 19. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

lefolyó, vezeték-rendszer


esetleg maga a víz hozza, mert valahol meg van repedve a cső, és folyamatosan belemosódik valami a falból, a földből

viszont akkor elvileg sárgás is lenne, ha hagynád leülepedni pl egy üvegpohárban

2017. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

esetleg valaki valamikor olyan krtevőírtást vagy csőtisztítást csinált, aminek a bűzét végleg magába itták a falak


vagy van valami rothadó dugulás a lefolyórendszerben


vagy egy hulla van a kád alatt, mint a columboban, de reméljük mégsem

2017. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatornaszag, vagy vegyszerszerű?
2017. ápr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Inkább olyan vegyszerszerű emésztőszaggal vegyítve. Nehéz meghatározni.
2017. ápr. 20. 08:22
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Engedj a lefolyókba ilyenkor mindig vizet. Ha eltűnik, akkor csatornaszag.

Ha nem, akkor költözz el.

2017. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél szódabikarbónát, ne pici tasakot, hanem legalább negyedkilósat, '100 forintos" boltokban szoktak lenni. És minden lefolyóba öntsél jócskán, hagyjad feloldódni, utána ecettel is csináld meg. Elvileg szagtalanit. Olcsó és környezetbarát megoldás, hátha segit, áttisztitja a csöveket. Lehet hogy dugulás van valahol, vagy valami rosszul zár, pl. a wc-csésze rosszul van lerögzitve, töm9tőgyűrű a lefolyócsatlakozónál, stb.
2017. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!