Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a véleményetek a Haller...

Mi a véleményetek a Haller utca/Mester utcáról? Élhető környék? Bíztonságos? .

Figyelt kérdés
Albèrletről lenne szó, maga a lakàs gyönyörű viszont a környék miatt bizonytalan vagyok. Règi építèsü ház.
2017. máj. 11. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Haller utcában lakott az apám. Azon a környéken több új építésű lakások vannak, de ez feledteti el az emberrel, hogy tele van cigányokkal.
2017. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
bocsi, kimaradt egy "nem " szó. Szóval nem feledteti el az emberrel---etc..
2017. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem valami jó környék.
2017. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

20 évet laktam a "jóhírű" havannán, életemben 2* ért atrocitás, mindkétszer utszai rablás, egyszer a lánchídon jött szembe 5 cigó akik nem hagyták kikerülni magukat, telefon, cigi, pénztárca amit elvittek...

Egyszer meg az egér úton pakoltak ki.


Szóbal egész Bp-n akármikor előfordulhat ilyesmi... de azért személyenként ritka... engem nem befolyásolna egy költözésben.

2017. máj. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Utszai... ügyes vagyok, ez még tőlem is sok :D
2017. máj. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
87%
Albérlatnél tökmindegy, felmondod és máshova mész ha nem tetszik, ez az egyik előnye.
2017. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sétáltam már ott az éjszaka közepén, különöseb probléma még akkor sem volt, nem féltem és nem kötekedett senki. Kihalt volt, de kötekedős emberek mindenhol előfordulnak.
2017. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!