Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Itt most valami bűzlik vagy...

Itt most valami bűzlik vagy tényleg ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

[link]


15-30 ezer ft-ért adnak ki szobát jó közlekedésű helyeken Budapesten? Nem tudom elhinni, máshol 40-től indul kb.


2017. jún. 9. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Elég gyanús, de ki tudja. Menj el, nézd meg személyesen.
2017. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen egyertelmu: a szobaTARS rovatban hirdetnek, ami azt jelenti, hogy nem egy szobat berelsz, hanem egy agyat, es a szobaban lehet, hogy negyen alszotok, de legalabb ketten. Az en logikam szerint a 30ezres szobaban ketten laktok, a 15ezresben negyen egy szobaban.
2017. jún. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A masik verzio, hogy a szobat bereled egyedul, 20ezerert, de a rezsi 25ezer, a kozos koltseg 10, es maris kijon a havi 55ezres szoba :)
2017. jún. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én olvasatomban is ez nem önálló albérlet, hanem egy szobatárs keresése olyan helyre, ahol már vagy egy bennlakó: ott is szerepel a táblázatban, hogy a jelenlegi bennlakó 1 db lány.
2017. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek sima kamu hirdetések. Tekerj az aljára, meglátod melyik jóhírű, átverős cég az.

Hívd fel, ez már elkelt, de menj be és fizess, kapsz másik címet. Ne dőlj be ilyeneknek!


"Csepp Dóra

Tel: +36 20 6115532

e-mail: cs.dori1979@gmail.com

A telefonban hivatkozzon a erre az azonosító kódra:

AS21155

Hyper Info Bt

1055 Budapest

Balaton u. 18."

2017. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Oda van írva, hogy a képek csak illusztrációk.Szerintem, hagyd ezt az oldalt, több mint valószínű, hogy kamu az egész!
2017. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!