Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van aki tervezi a közeljövőben...

Van aki tervezi a közeljövőben a Bp-re költözést? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van aki kb. 1 év múlva tervezi, hogy Budapestre költözik? Mikor érdemes keresni albérletet, melyik időszakban? Illetve melyik kerületeket kell "kerülni" és melyeket ajánljátok? Úgy összeköltözni, hogy egy idegennel az nagyon "durva"? Van aki már csinált ilyet?


Nem hírdetés!!!


Köszi a válaszokat ;)



2017. júl. 15. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Legalább írnád miért mész oda. Biztos segítenének hogy érdemes e.
2017. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1 Hat.. Budapesten szeretnék elkezdeni dolgozni, és ezért előnyös lenne ott is lakni albérletbe. 😊

De egyedül nem megoldható...

2017. júl. 15. 20:27
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Véleményem szerint ha egyedül nem tudsz fenntartani egy lakást akkor annyira nem lehet jó az a munka hogy érdemes legyen felköltözni.
2017. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
3#nak igaza van.... Inkább vonatozz...
2017. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi. Igen ezt en is igy gondolnam. De felreertess ne essek. Meg nincs semmilyen munka. Ez meg csak terv a jovore nezve. ;)
2017. júl. 15. 22:23
 6/12 A kérdező kommentje:

De értem mire gondoltok. Ha nem keresek annyit hogy fenn tartsak egy albérletet, akkor utazzak inkabb. Ez jogos.

De ha egyedul nem is, de tobben fenn lehet(ne) tartani.. szerintem. ☺

2017. júl. 15. 22:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyelj.... Ha nem tudsz fent tartani egy albérletet, akkor valószínűleg elég alacsony fizetésű munkát tudsz csak vállalni, ezért jogosan feltételezzük azt, hogy nincs végzettséged vagy ha van akkor egy extrán keveset fizető.

Szerinted melyik jobb?

Utazni 1-2 órát naponta (nem tudom, hogy hol laksz) és félre tenni a pénz nagy részét, hogy egyszer vehess valamit magadnak?

Vagy minden pénzedet albérletere költeni?

2017. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Teljsen igazatok van. De a kérdések nem erre (☝) vanatkoztak. 😛
2017. júl. 16. 08:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó akkor válaszolok a kérdésre. Nem nem tervezem hogy felköltözzek. Tapasztalat csak ismerőstől van. Ha talász slbérletet minimum 80-de inkább 100 ezer az élhető plusz rezsi. Egy fizetés emegy ezekre kb . És igen nagyon durva idegennel lakni
2017. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pesten most kb 120-130 ezer felett vannak a 1,5 szobás átlagos állapotú nem központi (Hungária krt-on kívüli) albérletek. 100 ezerért kaphatsz 30 négyzetméteres garzont, amiben a szoba-konyha egyben van. Én az utóbbiban nem tudnék lakni. A rezsi kb 30 ezer átlagban. Szóval szerintem ha nem keresel minimum nettó 260-270 ezer forintot, akkor csak abban az esetben költözz Budapestre ha hajlandó vagy mással együtt lakni. 1 lakótárs még könnyen elviselhető, de ahol 2 van, ott már esélyes hogy várni kell a konyhára/fürdőre/wc-re. Viszont még ígyis kerülhet a lakhatásod 70-80 ezer forintba, viszont ekkor már alacsonyabb fizetés mellett is megéri felköltözni. Nyílván a város sok mindenért kárpótolja az embert :)
2017. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!