Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérelhető lakás nem magánszemé...

Bérelhető lakás nem magánszemélytől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismer valaki Budapesten olyan albérlet lehetőséget ahol nem magánszemélytől bérelhetek lakást, hanem valami komolyabb, nagyobb cég áll az ingatlanok mögött?


2017. aug. 11. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Önkormányzati lakások is vannak, bár azokat nem tudom manapság kiknek adják ki és milyen feltételek mellett...
2017. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A XIII. kerületben a Fáy utcában van egy bérház, azt az üzemeltető cég adja ki. Biztos van máshol is, én csak ezt egyet láttam eddig.
2017. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van az I.kerületben és elég tágas havi százhúszért az önkormányzattól.Bérelj ki kettőt,az egyiket kiadod havi egymilláért, a másikban laksz és marad az adólevonások után is kb 650 cakk-pakk-
2017. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Harmadik válaszolóét is xD üzleti érzék van ott :)

2017. aug. 11. 17:39
 5/5 xswerdy ***** válasza:
van pl. a belvárosi albérletház nevű cég. Csak diákokat fogadnak, úgyhogy inkább magánkollégiumnak nevezném magam a helyükben.
2017. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!