Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az hogy lehet hogy Pécsett...

Az hogy lehet hogy Pécsett drágábbak a kiadó szobák mint Budapesten?

Figyelt kérdés

Most megint megnézegettem a hirdetéseket, és Pécsett alig vannak már kiadó szobák. Ha vannak is akkor általában 40000-50000 FT-nál kezdődnek a szobák. Egy párat lehet találni 30000 FT-ért, de csak úgy, hogy vagy lány lakótársat keresünk, vagy ELSŐSORBAN lány lakótársat keresünk (szóval esetleg be lehet társulni egy fiúnak, de csak esetleg).


Meg olyat is láttam már Pécsett hogy egy nagy szobát akarnak kiadni két fő részére, úgy hogy a lakbér 30000 FT/fő.


Hát szerintem elgurult a Pécsi főbérlők/tulajok gyógyszere hogy ennyit kérnek, nem normálisak (30000 FT-ig még normálisak, de olyan csak egy pár van)......


Meg olyat is láttam, nem is egyett hogy 120000 FT-ért akarnak egyetemistának Pécsett kiadni lakást, még ha a fővárosban ennyiért, azt megértem, de Pécsett?? Mondjuk igaz arra a hirdetésre nem is jelentkezett senki....


Nézegetem a Budapesti szobákat, van egy csomó szoba 20000-35000 FT/hó + rezsi fele, meg harmadáért. És nagyon szép szobák, nagyon jól berendezve, irigylem aki kiveszi.



Adna valaki valami értelmes magyarázatot arra hogy Budapesten a szobák miért lehetnek olcsóbbak mint Pécsett??


2017. aug. 13. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Pesten 50nél kezdődnek a szobák, de inkább 60.

Nem tudom hol látsz te 30ért szobát, amiben egyedül lakhatsz.

2017. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pécsen van az ország egyik legnívósabb felsőoktatása, szóval nem tudom min vagy kiakadva...
2017. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na persze?? Még véletlenül sem az ELTE-n, meg a BME-n, meg a Corvinuson??
2017. aug. 14. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Pécsi tudományegyetem az egyik legtámogatottabb felsőoktatási intézményünk, akár tetszik akár nem...
2017. aug. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!