Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vannak olcsóbb albérletek...

Vannak olcsóbb albérletek Kecskeméten?

Figyelt kérdés

Valami olyan lakás érdekelne, ahol lehetőleg nem csak egy szoba van, bár az is szóba jöhet, hanem inkább legalább kétszobás lakás. Persze nem a Kórház utca valamelyik háza, hanem normális környék.

Találtam jó lakásokat hirdetésekben, de egy normális kétszobás lakás olyan 70 ezer körül van. Van 60-ért is, de az bútorozatlan. Nem akarom felsorolni, hogy milyen árakat találtam, de iszonyatosak. Van olyan lakás, amit kiadnak 50 ezer alatt is? 40 jobb lenne, de az már talán irreálisan alacsony. De a 70-80 ezer meg néhol gusztustalanul magas.



2017. aug. 27. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kecson ez az ar. 20-30km-re talan tudnek 40-ert is. Ha a merci miatt kell, akkor inkabb akornyezo telepuleseket nezegesd.
2017. aug. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eleve Kecskemét mellett lakok, szóval a környékbeli nem nagyon izgat. Kecskemétre akarnék költözni, azért kérdeztem, nem a Mercedes miatt.
2017. aug. 28. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor tudod h ez manapsag az alapar sajnos
2017. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
40 volt 10 éve. 60-70 teljesen reális egy két szóbásért. pest már tényleg túlzás 120e 30nm...
2017. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!