Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Győrbe koltozunk egy het...

Győrbe koltozunk egy het mulva! Nezegetek lakast, kb ugy latom hogy amit megtudunk fizetni az Gyor Sziget. Mennyire elheto?

Figyelt kérdés
Érdekelne , hogy mennyire van kozel a belvaros ? Milyen a kozbiztonsag? Mindenkinek koszi a valaszt!😊 Ui: bocsi az ekezet miatt..😐
2017. okt. 4. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:

1 hét múlva költözöl úgy, hogy nincs lakás se?!

[link]


ez 7 éve volt, én laktam Szigetben körülbelül ilyentájt mikor a cikk íródott, és valóban sz.r volt a helyzet. Azóta sokat javult, de még mindig van 1-2 utca amit jó elkerülni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..

2017. okt. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi😊
2017. okt. 4. 01:41
 3/9 A kérdező kommentje:
A belvarost nem tudom megfizetni. Gyarvaros, Nadorvaros , Adyvaros ? Ezek elheto kornyekek?
2017. okt. 4. 01:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Adyváros nem egy rossz hely. Paneldzsungel.. de normális, amíg ott laktam nem történt semmi.
2017. okt. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Győr-Szigetet erősen fejlesztik, sorban épülnek az új lakások, bontják a putrikat, szorulnak kifelé a nemkívánatos elemek. Ott van az egyetem, a fürdő, egy csomó sportlétesítmény a Duna-parton, a belváros meg a Rába-híd túloldalán. Ha valamikor, akkor most érdemes ott lakást venni, sokkal inkább, mint a betondzsungel lakótelepeken.
2017. okt. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Csak berelni tudunk lakast. Kb mennyire van messze a belvaros?
2017. okt. 4. 09:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziget egész jó lett mostanára, 20 éve még kocsival sem mertem bemenni. Nádorváros a legjobb, gyárváros is egyre élhetőbb, Adyvárosban sem rossz. Pont hogy a belvárosba nem költöznék, mert tele van csövessel, cigánnyal, bulizokkal, lehetetlen parkolni és drága.
2017. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Siget változó hely, a kossuth utca környéke az kb a győri nyolcker de vannak jó részei pl az egyetem környékén

Adyvárosban nagymamám él, ott is van egy színesfémorientált buckalakó-utca de atöbbi része jó, Nádorváros is vállalható

2017. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vegul Nadorvarosban elunk.😊 egy szuper kis lakast talatunk egy jo fej foberlovel .
2017. okt. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!