Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten hol érdemes panelt...

Budapesten hol érdemes panelt venni, ahol még nem szalltak el nagyon az árak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami közlekedésileg és a lakók szempontjából is elfogadható még. Esetleg Békásmegyer? Vagy Újpest?

2017. aug. 20. 00:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Na most akkor döntsd el hogy Budapeset akarsz panelt venni vagy ott ahol még nem szálltak el az árak! Csak mert ez a kettő elég erősen kizárja egymást.
2017. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön ki is választottad a két legdrágábbat! :)


XVIII. Lakatos lakótelep.

A barátnőm haláláig ott lakott és szerette.

2017. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, megnézem.

Amúgy messze nem a legdrágább, amit írtam, pl. Gazdagréthez, Óbudához vagy a XIII. kerülethez képest.

2017. aug. 20. 10:33
 4/23 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb szerintem most Csepel és a Havanna lakótelep. A biztonságosságáról már más az össz vélemény, dehát valamit valamiért.

Én egyébként Csepelt csípem a sok barna bőrű ellenére. Éltem ott egy darabig, sosem ért atrocitás és baromi gyorsan elérhető a belváros.

2017. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha nincs gondod a cigányokkal akkor a nyócker.
2017. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A zűrösebb környékeket azért elkerülném, és nem is feltétlenül a legolcsóbbban gondolom, hanem valami olyanban, ami ár/érték arányban még elfogadható.


A második válaszoló által javasolt Lakatos lakótelep egyébként drágább, mint Békásmegyer.

2017. aug. 20. 19:38
 7/23 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Tényleg? Nem is gondoltam volna ...

Azért csak nézegess arra, mert mint mondtam, állítólag jó hely!

2017. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy tényleg jól néznek ki ott a házak is...
2017. aug. 20. 22:59
 9/23 anonim ***** válasza:

Kispesti lakótelep, Fő utca környéke.

Corvin negyed 15 perc tömegközlekedéssel.

Piac, metro, vonat. minden a közelben.

Nekem van ott egy eladó. ;)

2017. aug. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, hogy a "nyócker" olyan olcsó. Van 2-3 zűrösebb utca, meg egy tucat ház, ahova nem megy fehér ember, de 90%-ban tisztességesen megkérik ott is a lakások árát.

Ami olcsó, az meg olyan is.

2017. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!