Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Reálisan mennyi havi jövedelme...

Reálisan mennyi havi jövedelmet lehet Airbnb-n kihozni egy 38nm-es, másfél szobás, Városliget-környékén lévő, felújított, zöldudvarra néző, csendes, világos magas emeleti stúdiólakásból?

Figyelt kérdés
Elköltöznénk, és gondolkozunk, hogy eladjuk-e a pecót, vagy inkább hitelből vegyük meg az újat és a régit így hasznosítsuk.

#lakás #Airbnb #rövid távú kiadás
2017. nov. 13. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lutri. Ha nézelődsz az oldalon akkor betudod lőni a tiéteket kb. mennyiért lehet kiadni. Ha kicsit aláígérsz biztosan viszik is, viszont rövidtávú kiadásokkal nem tudsz előre számolni, mert nem tudhatod egy hónapban mennyien fognak jelentkezni. Lehet valamikor dugig leszel, másik hónapban meg senki nem megy.
2017. nov. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez necces dolog. Egyrészről lutri, nyáron biztos menne a dolog, de télen komolyan le kell vinni az árat, mert kevés a turista. 3 éve még nagy pénzeket szakítottam ezzel de ma már akkora a választék hogy nehéz versenybe szállni. Plusz sok vele a bajlódás. Ha azt akarod hogy sokan jöjjenek akkor rugalmasnak kell lenni pl 1 éjszakára is kiadni, akkor meg előkészíted, átadod, visszaveszed, átnézed rendbe rakod és van hogy egy héten 4-5-ször.
2017. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen inkább kiadnám (100-120+rezsiért) de nem Airbnb keresztül, mert nem akarok ugrálni állandóan a lakás körül.

Nagyon megnézném, hogy kinek és kizárólag hosszútávra.

A másik lakást megvenném hitelből és ebből törleszteném.

Így megvan mindkét lakás, a második ingyen.

2017. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xswerdy ***** válasza:
szerintem sem érdemes airbnb-vel bajlódni, inkább kiadnám hosszútávra. Állítólag a körúton belül megy jó kihasználtsággal, a kijjebb nem nagyon.
2017. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!