Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pesten vagy közelében albérlet...

Pesten vagy közelében albérlet max 100000 ig?

Figyelt kérdés
Rezsivel együtt jöjjön ki ennyire. Lehetséges ? És ha igen akkor merre érdemes nézelődni?

2017. dec. 6. 18:35
 1/7 Ttibo ***** válasza:
50%
Pesten felejtős, de még nagyon a környéken is. Mennyire vagy hajlandó messzire menni?
2017. dec. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán találsz, csak keresni kell!

Mi a felújított belvárosi garzonunkat augusztusban 70+rezsiért adtuk ki, az Emke és az Astoria között.

Igaz, nagyon megválogattuk a jelentkezőket, de nálunk 6-8 évig szoktak lakni a bérlők.

Szóval, nem reménytelen, ne dőlj be a rémhírterjesztőknek!

Tessék, máris itt van 46 db.

[link]

2017. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ttibo ***** válasza:
50%
Amennyiben jó neki a 20-30nm-el vagy egy szoba akkor vannak csodák, de tényleges lakások ennyi pénzért... igen nagy szerencse kell hozzá..
2017. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
30 nm alatt kijön ennyiből kispesten es a hasonlóan fos helyeken
2017. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze ... lazán. Én 3 éve laktam a Markó utca 1ben egy 25 négyzetméteres lakásban 60 ezer forintért. Rezsivel is 100 alatt volt.


Ez már akkor is jó ár volt és tudom, hogy azóta feljebb mentek az árak egy kicsti, de ez Pest legjobb környékén volt. Szó szerinte a Parlament volt a szomszédom.


Ha ott ennyiért meglehetett oldalni 3 éve ennyiért, akkor ma is meglehet kicsit kevésbé felkapott területen :D

2017. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szigetszentmiklós?költözni készülök,65nm2 lakás kiadó lesz,februártól,közel, csepeli busz,ráckevei HÉV.
2017. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szobát biztos találsz ennyiért. Ahhoz, hogy garzont kifogj ennyiért, nagy szerencse kell, mert mar garzonokat is min. 95+rezsiért látok meghirdetve. De látod, van, aki fentebb írta, hogy 70+rezsiért adott ki lakást. A jófogásos linken, amit belinkelt, csak az első 3 hirdetést néztem meg: az egyik garázs, a másik 40.000 ft/fő rezsivel, de ezért még saját szobád sincs, a harmadik nem 40ezer, hanem 400ezer. Úgyhogy ennyire valós az link. De sok sikert a kereséshez.
2017. dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!