Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van olyan aki még egyetem...

Van olyan aki még egyetem után is szobát bérelt lakás helyett, hogy több pénzt tudjon félrerakni? Nehéz dolgozó 30-40 éves férfiként normális lakótársakhoz költözni a belvárosban vagy annak közelében (Budapest)?

Figyelt kérdés

Egyetemistaként nem nehéz szobát bérelni, mert szinte mindenki azt teszik, de 30-40 éves korba szoktak? Tudom, furcsa a kérdés, csak még nem nagyon hallotam olyanról aki ezt tenné.


Eddig csak fiatalokat láttam lakótársakat keresni a belvárosban és környékén. Nehéz idősebb férfiként így szobát bérelni?

Nem zavarna ha egyetemista lakótársaim lennének, de ők elfogadnának?



2017. ápr. 27. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Én láttam már sokszor, hogy idősebbek is lakótársnak akarnak beköltözni., dolgoznak stb.

Bár szerintem elég nehéz lehet találni nekik vmit. Eddig egyetemista lány voltam, az ideál, de most hogy a párommal szeretnék költözni, kb. a negyed annyi esélyem van találni kiadó szobát, mert meglátják, hogy jaj de hát ez fiú és akkor lőttek is neki. Pedig 6 helyen laktam a 6 évem alatt, abból 1 volt rendes és tiszta, a fiú lakótársam.

2017. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%

"Van olyan aki még egyetem után is szobát bérelt lakás helyett, hogy több pénzt tudjon félrerakni? Nehéz dolgozó 30-40 éves férfiként normális lakótársakhoz költözni a belvárosban vagy annak közelében (Budapest)?"


- Nem, nincs olyan az egész országban. Te ilyen kérdéssel hány éves vagy? Kizárt, hogy 30-40 év közötti. Aki ilyen kérdést tesz fel, hogy létezik-e olyan, aki szobát bérel, az egyszerűen hülye!

- Nem tudjuk. Mindenkinek mást jelent a nehéz, és mindenkinek más az alkalmazkodó képessége és annak határai is. Valamint a már ott lévő lakótársak is különbözőek.

2017. ápr. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Én most vagyok 28 és szobát bérelek, több okból.


1. Nincs barátnőm, így nem lenne kivel elosztani a költségeket.

2. Nincs megtakarításom, igaz havi 100-200 ezreket teszek félre, de még így is éveket kell gyűjtenem még egy lakáshitel önerőhöz is.

3. Egyszerűen nem ér annyit számomra az egyedüllét hogy 3x többet fizessek érte. Így is reggeltől estig dolgozom, este hazaesem, gépezek, alszom. Hétvégén vagy elmegyek, vagy alszom, vagy gépezek.

2017. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!