Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megéri ingatlanirodához...

Megéri ingatlanirodához fordulni? Ott mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Régóta keresek albérletet (olcsó kis lakás és szoba is egyaránt szóbajöhet), de még nem jártam sikerrel. Rengeteg hirdetés van a neten, aminél ugyanaz a hirdető neve. Az előbb felhívtam, és jól gondoltam, hogy egy ingatlanirodához tartozik. Mindenki úgy állítja be az ingatlanközvetítőket, hogy soha ne akarj hozzájuk fordulni... Tényleg ennyire felesleges? Mert én már nagyon régóta nem találok semmit. Ha tényleg segítenek keresni nekem egy jó áron lévő, jó helyen lévő albit, akkor én hajlandó vagyok fizetni érte.

Illetve a filmekben amikor mennek lakást nézni, nem a tulajdonos van ott, hanem az ingatlanközvetítő. Ez mennyire valós? Vagy legalább beszél ő a tulajdonossal a nevemben?



2018. jan. 8. 09:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) Budapest, csakis a belváros. Ezt az ingatlanirodásat is az alberlet.hu-n találtam. :/ Ezek az oldalak tele vannak ezek szerint kamu hirdetésekkel.
2018. jan. 8. 12:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Tenyleg furcsa,hogy penzt kernek a listaert. Szerintem kerdezd korbe e-mailen az ingatlanirodakat,es ahol nem kernek regisztracios dijat,foglalj oda idopontot,
2018. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tényleg rengeteg oldalon kamu hirdetés van,mi is találkoztunk jó sokkal,figyelj oda, és előre ne fizess
2018. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!