Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehetséges, hogy egyszerre 2...

Lehetséges, hogy egyszerre 2 lakásban legyek bérlő?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a városban, ahol jelenleg élek, van egy albérlet amiben egy rokonom lakik, nekem pusztán annyi közöm van hozzá, hogy mellette én is albérlőként szerepelek a bérleti szerződésben. Viszont szeretnék idén Pestre költözni albérletbe, és nem tudom, hogy így ki tudok-e venni ott albérletet, vagy meg kell változtatni a mostani bérleti szerződést, hogy az én nevem ne szerepeljen rajta?

2018. febr. 5. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár 10-ben is, csak tudd fizetni!
2018. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben csak akarsz :)
2018. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 5. 13:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit szeretnék kérdezni, hogy ha a jelenlegi albérleten van elmaradás, akkor sem befolyásolja azt, ha kivennék egy újat is?
2018. febr. 5. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt kell írni,hogy sajnos nincs az albérlet tartozásról stb nyilvántartás (pedig nem lenne rossz)...szóval ha te nem mondod a másik helyen,hogy amúgy ahonnan jössz nem igazán fizettél és tartozásod van akkor nem tudnak arról.
2018. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pipas Pisti ***** válasza:
Lehetséges. Bár ha gyakorlott bérbeadóval futsz össze, akkor a "másik helyen nem fizettél rendesen" opció miatt bukod a lehetőséget. Okos bérbeadó (akit egyszer átvertek) már tudja,hogy a potenciális bérlő akkor válik komolyan vehető emberré, ha elintézi, hogy a régebbi bérbeadóval tudjak találkozni és tájékozódjak. Ha erre nincs mód, akkor nyugodtan várhatja, hogy én elsétáljak vele aláírni a szerződés, akár 2100-ig is :) Felelőtlen bérbeadó, aki nem tájékozódik megfelelően.
2018. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!