Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan kell önálló életet...

Hogyan kell önálló életet kezdeni? Kezdéskést mennyi pénzt kell vinni magammal?

Figyelt kérdés
25 éves leszek állandó munkám van viszont lassan szeretnék a szülőktől elmenni..Mivel Budapesti vagyok de itt nem tudnék egy albérletet fenntartani ezért vidéki nagyvárosra gondoltam(megvan hogy pontosan hova).. A családból senki sem hisz ebben hogy magamat fenn tudnám tartani pedig a pénzzel tudok bánni mindig is tudtam..Egyébként ha úgy hozná az élet én egy kollégiumba is beköltözök külsősként(vannak ilyen kolik)..
2018. máj. 13. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Van munkád?

Első hónap bérleti díja plusz kaució,ha van.

Első hónap számláit kifizetni.

Kell pár bútor, hűtő, el kell valahogy vinni az albérletbe a cuccaidat. Kell szerződéseket kötni a szolgáltatókkal, pl. Internet, tévé, villany a nevedre, víz, fűtés. Amelyiknek jönnie kell, hogy be is szereljen valamit, aznap ugye otthon kell majd lenni, azaz mondjuk szabadságot kivenni. Ha új munkahelyed van, nem biztos, hogy örülnek, ha már az első hetekben szabit veszel ki.

Szóval kell minimum 1-2 hónapnyi fizetés eltéve, hogy az első heteket végigcsináld egyedül. Persze mindez erősen függ attól, hogy milyen típusú munkát végzel, mennyi a szabadidőd, hogy kell bejárnod dolgozni.

2018. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kollégiumba mennyire bajos az ott lakás?

Azt tudom hogy ott is van egy havi díj de hogy mennyire lehet ott lakni mondjuk hosszú hónapokig..

2018. máj. 13. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!