Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyibe jönne ki nekem...

No Body kérdése:

Mennyibe jönne ki nekem rezsivel együtt?

Figyelt kérdés
Egy barátom most költözik ki az albérletéből és kérdezte nem-e jönnék a helyére. A lakás jó helyen van szinte mindenhez közel. A havi lakbér 70.000 Ft volna. Szépen és jól néz ki a lakás. Mivel egyedül eddig még nem laktam ezért havi 70-el plusz a rezsivel illetve internet és kábeltévé szolgáltatással ugyanakkor 27.000 mínusszal hogy jönnék ki havi 300.000 fizuval? Igazság szerint a befizetéseket otthon nem én szoktam állni ezért fogalmam sincs 1 embernek mennyi víz s áram fogyasztása.

2018. jún. 20. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kéred a csekkeket a barátodtól? Ő tudja mennyit fizetett az adott lakásban.
2018. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
300.ból egyedül azért már meg lehet élni. A legnagyobb tétel a fűtés, de az nem állandó.
2018. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"a befizetéseket otthon nem én szoktam állni ezért fogalmam sincs 1 embernek mennyi víz s áram fogyasztása."


Hát kérdezd meg attól, aki befizeti!

Mi nem tudhatjuk a fogyasztási szokásaidat, ő viszont igen.

2018. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!