Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol lehet találni vagy ti hol...

Hol lehet találni vagy ti hol találtatok albérletet rezsivel együtt kb 50 ezerért?

Figyelt kérdés

Egyedül venném ki, nem szeretnék lakótársakat.

De nem találok sehol max 50 ezerért, max úgy hogy 50 ezer + 15-20 ezer rezsi... Ezt egyedül nem is lehet kezdőfizetéssel fizetni, ha ezen kívül szeretnék enni meg ruhákat meg bérletet venni meg bulizni, vagy venni valami műszaki cikket.


Budapesten szeretnék, de ha lehet nem ilyen nagyon kinti részen.


2016. jún. 26. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten, nem kinti részen ennyiért csak szobát fogsz találni.
2016. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még külső kerületben is ritka ötvenért rezsivel együtt egy kiadó ingatlan, max egy szoba lehetséges.
2016. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 50.000 rezsivel együtt?

Ha mondjuk 30.000 a rezsid, akkor 20k-t fizetnél az albérletért?


Ilyen Budapesten nincs, max valami kis faluban Kelet-Magyarországon.

2016. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egy kelenföldi panel kétszobás bérleti dija 120 ezer plusz kb 50 ezer a rezsi. Ez nem a luxuskategória. No, ebből indulj ki. Egy minimálbéres fizuból csak lakótárs lehetsz az egyik szobában... Szóval az igényeidet ujra kell gondolnod, mert amit keresel, olyan nincsen.
2016. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten ilyet sehol. Egy borsodi zsákfaluban esetleg.
2016. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten sehol. Értékeld újra, és bútorozz össze pár hozzád hasonló emberrel, csoporttárssal, volt osztálytárssal, rokonnal.


Borsodi vagyok, itt tényleg van, de itt se a városokban. :)

2016. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Mi ilyenben lakunk. A tulaj 8 éve nem emelt a bérleti díjon (30k + rezsi), nem is értjük, miért :D Bp VII. ker, Huszár utca. 40 nm-es garzon, bútorozva és gépesítve, 6 éve felújítva. A bútorok nem a legmodernebbek, párat vettünk ide, addig a régieket vidéken pihentetjük a pincében.
2016. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hiába nem tetszik nektek az előző válasza, valóban nagyon sok ilyen olcsón kiadott lakás van, de azokat az életben nem fogjátok hírdetésekben megtalálni.

Egy-két példa, anyámnak volt egy örökölt zuglói 1 szobás lakása, még most 2016-ban is 40+rezsiért volt kiadva. Tavasszal elment a bérlő, és jelenleg én lakom benne.

A bátyám szintén 35+rezsiért bérel Pest szélén lakást! Azt mondja, a szomszédja is csak 45 körül fizet.

Egy nagyon pénzes ismerősömnek van egy felesleges kertes háza kiadva Pesten havi 80 ezerért! Mondam neki, hogy simán a dupláját kérhetné, azt mondja nem érdekli, rendes stabil bérlője van sok éve, nem akar emelni. A felesége is igazgató egy cégnél, annyit keresnek ketten, hogy havi 100 ezer ide vagy oda nem számít, mivel utálják a luxust.

Tehát vannak bőven ilyen olcsó lakások, de ezeket soha nem fogják újságban hírdetni, csak ismerősön, rokonon, barátokon, stb keresztül lehet ilyeneket találni.

2016. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Nem is értem, miért pontoztak le :D Gondolom irigységből.

Mi mi sem hirdetésben találtuk. Egy fősulis csoporttársam lakott itt, és pont akkor költözött el, amikor én a közelben kaptam munkát. Beajánlott, bemutatott a tulajoknak, azóta itt lakom. Most már a feleségemmel együtt. Egyébként egy evangélikus újságban találta a csoporttársam annak idején. A tulajok azt mondják, fiatalkorukban sok segítséget kaptak idegenektől ('56 után nehéz éveik voltak), így szeretnének ők is segíteni a fiataloknak.

2016. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!