Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest vonzáskörzetében...

Okrwdw kérdése:

Budapest vonzáskörzetében merre keressek kertes házat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék Budapest vonzáskörzetébe költözni. Kizárólag kertes ház jön számításba, mert van három nagy testű kutyám.


Mely városok/városrészek jöhetnek számításba, ahol ilyen feltételekkel van esélyem albérletet találni?


Mivel a munkám nem helyhez kötött, így gyakorlatilag nem releváns, hogy hova költözök. A lényeg, hogy egy nyugodt, csendes helyet szeretnék, ahonnan Budapest sem egy nagy távolság. Autóm van.


2018. júl. 15. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hangsúlyosan kutyabarátként mondom, hogy oda, ahova a kutyákkal befogadnak.

Nem nagyon tudsz válogatni!

A hirdetéseket is nézegetheted, de pl. ahol én élek, a fél falu üres és mégsem hirdetnek.

Én egy pár napra szabaddá tenném magam és személyesen járkálnék, érdeklődnék a településeken (kocsma, boltok, önkormányzat, rendelő, stb) kiadó ház után.

A pesti oldalt ajánlom, a budai drága.

Kezdeném Pécel, Maglód, Vecsés, Üllő körzetében és haladnék kifelé.

2018. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt le sem merem írni, hogy idővel tenyészteni is szeretnék...

Azt hiszem itt bukna meg minden. Ilyen kondíciókkal gondolom csak ismerősök által vagy hatalmas szerencsével fogok találni megfelelő házat.


Így a kérdésem odáig állja meg a helyét, hogy milyen élhető települések vannak Budapest vonzáskörzetében :) Pl. Gyálról nekem nincs semmi negatív tapasztalatom, de sok rosszat hallottam róla.

2018. júl. 15. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az határozza meg egy településen belül, hogy élhető vagy sem, hogy hogyan választod meg azon belül a környéket.

Integrálódók már mindenütt vannak, csak nem szabad közéjük, vagy a közelükbe költözni.

Gyállal sincs semmi baj, ahogy Mendével és Sülysáppal sem.

Nem tudsz felvenni 5-6 millió lakáshitelt és abból tudsz venni egy Kádárkockát, ahol senki nem fog beleszólni a dolgaidba.

2018. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmikre gondolok:


[link]

[link]

[link]

Ez tanya:

[link]

2018. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Előző vagyok

Amiket linkeltem, azokat csak Gyál közelében néztem.

Hívj fel önkormányzatokat és kérdezz rá, hogy van e kiadó, vagy részletre eladó ingatlanuk. Remélhetőleg van, mert sok ház áll mindenütt üresen.

2018. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!