Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadnátok kisgyerekes párnak...

Kiadnátok kisgyerekes párnak a lakásotokat?

Figyelt kérdés
Meg lettem szólva, hogy mit képzelek, ha gyerekesnek csak 50 ezer forinttal többért és 3 havi kaucióval adnám ki a lakást. Hadd én döntsem már el, nevetséges, hogy lakni akarnak valahol, de megmondják, hogy ők nem fizetnek pluszban. Kész vicc.
2018. júl. 23. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen arrogáns majmoknak még 50ezer pluszért sem adnám ki!!

Nehogy már a lekvár tegye el a nagymamát.

2018. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem fizet akkor keressen másik albérletet, bocsi.

Sok helyen már a hirdetésben benne van, hogy gyerek, háziállat kizárva.

2018. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyeneknek meg főleg nem.
2018. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Simán megmondanám hogy szopjon lovat mert máshol ennyiért se találna lakást. A gyerek nem jogosítja fel semmilyen kedvezményre.
2018. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem és semennyiért.

Ameddig találok egyedülálló, jól kereső férfit ugyanennyiért, akkor miért nehezítsem a saját életem?

2018. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Én kiadnám. Miért ne? Ha ki tudja fizetni, biztos egzisztenciája van, akkor ő is ugyanolyan bérlő, int bárki más.
2018. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

#6

Te nyilván egy kisgyerekes pár egyik tagja vagy!:)

2018. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Mi kisgyerekkel költöztünk az albérletünkbe. Nem kért többet egy fillérrel sem. Nem is értem miért kellene. A szerződésben benne kell legyen, hogy olyan állapotban kell visszaadni a lakást, ahogy átvették és ennyi. Vagy mégis milyen indokkal szeretnél többet kérni? Félre ne èrts, nem ítélkezem, csak még ilyet nem hallottam.
2018. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha normális család, akkor simán kiadnám. Normális alatt azt értem, hogy nem kisebbségi meg mindenféle tanulatlan, hanem rendes, kereső emberek.


Igaz az én világszemléletem sosem a profit maximalizálásról szólt és saját lakásom sincs. Viszont építőiparban dolgozom így olcsóbban be tudok szerezni alapanyagokat, ismerősöket. Jelenlegi albérletemben simán letoltam saját költségre egy tisztasági festést meg 1-2 alap javítást, egyszerűen azért mert csak jobb élnem benne.


Így nézve egy kisgyerek sem okoz semmivel nagyobb kárt mint amúgy az átlagos emberek. Na meg úgy is nézhetjük, hogy ha már az ember évente 1,5-2 milliót elkér lakbérre, akkor abba igazán beleférhet hogy utána pár 10 ezerért rendbe teszi.

2018. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

Véletlenül tévedtem ide, nem vagyok érdekelt sem bérlőként, sem bérbeadóként.

Nekem furcsa, ha egy lakásért ugyanannyit kell fizetni, ha egy ember veszi ki, vagy egy család.

Nem az lenne a normális, hogy személyek után megy a fizetés?

Ahogy a szállodákban, vagy egyéb helyeken, ahol szobákat adnak ki és ahogy a világon mindenütt így van.

Ezért gondolom, hogy a Kérdezőnek igaza van, ha többet kér család/több személy esetén.

2018. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!