Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lányok, odaköltöznétek egy...

Lányok, odaköltöznétek egy ismerős sráchoz a lakásába, mint lakótárs?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek sürgősen kellene egy kiadó szoba vagy lakás, persze nem vagyonokért és én felajánlottam a saját lakásom. Nem vagyunk baráti viszonyban, de már beszéltünk sokat, neten is, személyesen is, baráti társaságban. Nem akarom lehúzni, de azt sem akarom, hogy úgy érezze szívességet teszek neki, így havi 10 ezret kérnék, persze rezsi felét fizeti.

2018. aug. 5. 15:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem korrekt, de ha jó környék, akkor nyugodtan kérhetsz 20 ezret is.
2018. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól kijövünk, persze. Legalább nem vadidegen.
2018. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
10 a maximum, mert igazából nem lenne saját szobája, mert 1,5 szobás. A kisszoba ahol alszom a nagy meg nappaliként szolgál. A kanapé kihúzható és jó nagy, így kényelmesen elférne, de akkor sem lenne meg neki az a kis intim szféra, mint egy saját szobába.
2018. aug. 5. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen feltételekkel nem biztos, de ha neki megfelel, akkor ok.
2018. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi ismerkedésből nem sokat tudsz meg róla. Sőt, pont a fontos esetleg döntő természete viselkedése marad rejtve. Ennyiből senkit sem ismersz, csak ismerős címszó alatt esetleg könnyebben beengeded. Lehet, hogy nem vadidegen, de nem is ismered rendesen; akár csalódhatsz is benne.

Más beszélgetni párszor (a netes társalgás meg semmit sem ér), vagy hosszabb idő alatt kiismerni, megismerni valakit; mondjuk 3 éve osztálytárs vagy hasonló.

2018. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Én biztosan mennék, egy koleszban még ennyi privát szféra sincs, kosz, zaj van sokszor, az idegesítő szobatársak lehetségességéről nem is beszélve, hiszen nem tudhatod, kiket fogsz ki.

Itt egy emberrel kéne együtt lakni, aki nem totál ismeretlen ráadásul. Persze valóban jobb lenne a külön szoba, de ez sokszor nagyobb lakásokban sem adatik meg, ha több lakótárs is van. Vagy ha igen, akkor biztos, hogy sokkal többet kell fizetni.

Én tuti bevállalnám:)

2018. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen feltételekkel nem mennék, de nem is hívnék oda senkit magamhoz. Egy szoba, ahová visszavonulhat, pakolhat, alhat ameddig akar, mindenképpen szükséges.


Amiről Te írsz helyzet max a barátnőmnek (csaj vagyok) pár éjszakára,de bizonyára keresne más lehetőséget Ő is, bármilyen jól kijövünk.

Koleszban sem más a helyzet, tudom, egy szobában ketten/hárman, esetleg többen, is vannak de az kolesz, ott mindenki úgy él,nem magánlakás.


De persze Te tudod...

2018. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Én már adtam ki a kisszobámat korábban 2 alkalommal is egy-egy lánynak, de eddig még mindkettővel több baj volt, mint elsőre gondoltam volna, vagy mint amennyi előnyét reméltem - persze értelmetlenül...
2018. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Azèrt egy koleszba van "házirend" nem vagy magadra ha gond van.

Magánlakásban ez nem lesz meg. Viták is kènyelmetlenebbek, nem kapsz segítsèget.

2018. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!