Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan újra felrakja...

Ha folyamatosan újra felrakja családtag, ismerős, lakótárs ugyanazt a lemezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérdeztem már ezt, igazán kaptam régebben válaszokat, de igazán más is csak a saját negatív tapasztalatát írja le. Szóval adott egy hotel rész egy kolinál, két szobával, egyikben én másikban egy másik srác lakik.A közös helyiségek, wc, fürdő tísztítását felválaltam, mert most nem dolgozok, ő meg kétnaponta 15 órázik. Amiket kértem tőle, mert van egy barátnője, aki egy emelettel lejebb lakik, hogy a szexet nem akarom áthallani, ezt többször is kértem tőle. Állítólag kivan égve, azért nem figyel, meg ha szexel, nem tudja visszafogni magát. Jön a csaja nekem is panaszkodni, hogy már egy éve együtt vannak, ő szeretne vele komolyabban, együtt mutatkozni stb, de a srác nem akarja, terel, stb. Én sajnálgatom, neki adok igazat, két napja már szakításon gondokodott, errefel tegnap feljön este, tíz perc múlva már a nyögést hallgattam. Nem is tudom, hogy meddig lehet elfogadni egy "bocsi, sajnálom, oda fogok figyelni...stb stb" dumát, ha egy idő után ugyanúgy szarik rá, én meg nem egyszer nem tudtam már aludni. Ő nem tudja, hogy nekem panaszkodik a nője, és még neki sem mondtam, hogy ez zavar bennük, talán a csaj akkor sűrűbben lehívná magához, úgyis ő is egyedül lakik. Milyen megoldást javasoltok? Legszívesebben átköltöznék de ki tudja most milyen diákok mellé kerülök? Javallatok? Ha valami nem világos kérdezzetek. És légyszíves ne ilyet, hogy ha fizeti azt csinál amit akar, mert azért vannak iratlan szabályok is a világon és ő még az irottakat sem teljesíti.
2012. nov. 8. 07:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%
Kissé érzékeny vagy, nem? Használj füldugót, mást nem tehetsz. Ha nem akar halkulni, akkor nem is fog.
2012. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Próbáltam már füldugót. de xart nem ér meg aludtál már füldugóval? ha oldalt akarsz fordulni akkor tod mi zavaró? Így is párnával a fejemen alszok, mert már nem bízok benne régóta. Figyi megvan az oka ennek, hogy irrítál ez, fiatal koromban túl korán hallgattam ilyet, és hidd el az is rátesz ezekre. De itt alényeg az, hogy ő is lemehetne. Meg ha kimennék az előtérbe tudod milyen kényelmetlen, úgy wc-re menni vagy fürdőbe ami az ő szoba felől van? vagy csak ha pl teát akarnék csinálni.... hm?
2012. nov. 8. 07:38
 3/34 anonim ***** válasza:
40%

Elhiszem hogy zavar, de mint írtam, semmit nem tehetsz ellene és ez még egy apróság. Belemehetsz egy semmiség miatt egy háborúba(nem takarítod többé a közös helyiséget, te is zajongsz stb), de ettől csak rosszabb lesz minden. Inkább azt kellene elérni, hogy ne kapd fel azonnal a vizet egy semmiségen, mert akkor persze hogy nem tudsz elaludni, mert csak hergeled magad. De az biztos, hogy aki belelendül a szexbe az nem fogja lehalkítani magát, mert élvezi és ez normális.

Ha pedig végképp nem bírod, akkor költözz el, maximum ott meg buli lesz egész éjjel, na az keményebb.

2012. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megint. Figyi nem akarok én háborúzni csak ezeket összerakva ahogy terel a nőjének is, rájöttem, hogy akkor én mit várjak? Ő ezelőtt nem igazán volt kolis, viszont szerintem mindent a kiégéssel nem lehet magyarázni. Én elhiszem, bár én nem vagyok olyan, hogy annyira belelendüljek, hogy ne figyeljek arra, aki már nem egyszer kérte ezt tőlem. Főleg úgy, hogy párszor még ő kérdezte, hogy tudtam e aludni tőlük. Akkor most miről beszélünk? Akkor csak tudja, észnél van, hogy hangos... nem? Voltam már bulis szinten is, az sem jobb ezért akartam régebben is beszélni vele, egy darabig megy a dolog, utána könnyebb az elengedése a dolgoknak és felhívni a nőjét, annak a lakótársai meg békésen alukálhatnak.... szóval szerinted tényleg nem jogos ez? Azért csak hülyének érzem magam emiatt, hogy ennyit nem tesz meg egy lakótárs, aki helyett takarítok is, és a takarítószer árát is úgy kell elkérni tőle mert erre sem gondol hogy pénzbe van.
2012. nov. 8. 07:50
 5/34 anonim ***** válasza:
77%

Úgy csinálsz mint egy 13 éves. "Fiatal koromban túl korán hallgattam ilyeneket".. Úristen, ezt remélem te se gondolod komolyan kifogásként.


Inkább mondd azt, hogy egyszerűen zavar és kész.


Kérd meg, hogy az együttléteket a barátnőjénél intézzék. Az nem zavar téged, hogy feljár a lány, de neked egyszerűen kellemetlen, kényelmetlen az, hogy hallgatnod kell őket, nem tudsz felszabadultan járkálni a lakásban stb.


Nincs ebben semmi bonyolult, meg kell neki mondani, hogy mivel vannak közös részek ezért vannak szabályok is amiket illene betartani és figyelembe venni azt is, hogy nem egyedül él tehát köteles ő is alkalmazkodni.

2012. nov. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Figyi csak nem hülye kifogás mert saját anyámat hallgatni 14 évesen egy szobában albérletben, hidd el, nem leányálom de ezt hagyjuk mert bonyolult. De akkor látod az első hozzászóló meg mit mond. És én mondtam neki nem egyszer mondta, hogy megpróbál odafigyelni, bár nem igéri hogy néha nem fog átthallatszani. én ezért nem szóltam sokszor mert ő is fizeti a szobáját stb stb csak tudjátok, tényleg most tegye a szívére a kezét, aki nyugodtan tud mászkálni a közös helyiségekben ha a másik szobából meg nyögések, csattogások hallatszanak kifelé... De most komolyan gondoljatok bele, még akkor is, ha mondjuk ti is teszem fel ilyen szabadosan vagytok együtt a párotokkal. Mármint olyan téren, hogy nem érdekel a külvilág olyankor.
2012. nov. 8. 07:56
 7/34 anonim ***** válasza:
24%
te is hívd át a barátnődet, és a saját szobádban dugjatok akkor, amikor a másik szobában a srác dug az ő barátnőjéval. így a ti hangotok elnyomja az ő zajukat.
2012. nov. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
24%
ha ilyen szinten tönkreteszi az életedet, akkor költözz el, keress másik lakást és szobatársat. vagy egy kis szobát bérelj ki. ennyi. most milyen megoldást tudnánk mi idegenek javasolni? ha a srác ennyire semmire nem hajlandó?
2012. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

1. nincs barátnőm, de ha lenne sem vagyok ilyen feltünésviszketéses, hogy csakazért is nyögni fogok jó hangosan....

2. Most meló nélküli vagyok, olcsón vagyok itt most örülök, ha ezt tom fizetni.

3. Ez a szomorú, hogy se nem kemény gyerek, hogy azért csinálná hogy úgysem szólok vissza, semmi ilyesmi... csak figyelmetlen, minden dolgot magáról elterelő gyerek.

Azt fogom csinálni, hogy egyszer elkapom a nőjét és beszélek vele négyszemközt, hogy most mivel volt ez, ezelőtt nem akartam neki mondani hogy legyenek hallkabbak, mármint értitek a nőjének, de hátha ő okosabb... bár amennyit hitegeti és mégis aláfekszik nem is értem mit vár, mire vár, egy év után komooly már úgysem lesz a dolog a srác részéről....

2012. nov. 8. 08:03
 10/34 anonim ***** válasza:
61%

Bocs, nem tartozik a kérdéshez, de erre felfigyeltem:


"Jön a csaja nekem is panaszkodni, hogy már egy éve együtt vannak, ő szeretne vele komolyabban, együtt mutatkozni stb, de a srác nem akarja, terel, stb.Én sajnálgatom, neki adok igazat, két napja már szakításon gondokodott, errefel tegnap feljön este, tíz perc múlva már a nyögést hallgattam"


Nem kell sajnálgatni a csajt. Tipikusan az a csaj, akit a jópasi ürítésre használ, komolyabban nem kell neki, de a csaj bele van zúgva, és hiába csak dugásra van használva, ő annyira szerelmes a jópasiba, hogy inkább marad kapcarongy, mint hogy szakítson. Többet ér a méltóságánál az, hogy néhányszor beleürítsenek. Hülye csaj, ő baja.

2012. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!