Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Győr melyik részén éri meg...

Győr melyik részén éri meg lakást venni, ami jó résznek számít, de nem méregdrága?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem Gyárváros az egyetlen ilyen. Audi és a belváros közt helyezkedik el, itt van az Árkád, az állatkert és az ETO park is.

Régebben lakott itt jó néhány rezes család, de mára csak pár alkesz maradt ezekből. Egyáltalán nem olyan rossz, mint amennyire lenézett, így legalább a lakásárak egész alacsonyan tudtak maradni. Egyedül talán a Stadion utcát kerülném, az sivár betondzsungel, de még itt is van bekerített játszótér.

Sziget a másik olcsó rész, ott befektetésnek lakáskiadásra érdemes beruházni, mert közel van az egyetem, sokan bérelnek itt. Újváros még olcsóbb, de az már a legalja!

2018. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor a Nagysándor József utca elfogadható?

2018. aug. 16. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem semmi baj nincs vele.
2018. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!