Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Blézerből izzadtságszagot...

Blézerből izzadtságszagot mivel lehetne kiszedni? Fél órát volt rajtam mosakodás, dezodor után egy vadonatúj, méregdrága MNG blézer és vállalhatatlan. Esetleg anyaghiba? Tisztító van kijön? Vagy otthoni praktikákkal?

Figyelt kérdés
Vanish szappan? Ecet?

2016. ápr. 28. 22:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Lszi poénokat ne írjátok,h ecetes olló stb..használható megoldást szeretnék találni
2016. ápr. 28. 22:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a blézereket is kimosom, alacsony hőfokon.
2016. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mered kimosni (én nem mernék méregdrága ruhát) akkor vidd el tisztítóba. Ott megoldják.

Szerintem az otthoni vegyszerezést ne próbáld ki, nem tudhatjuk bírja e az anyag.


Ha tényleg mosdás és dezodor után érezted, elgondolkoznék nem e véletlenül úgy vetted meg. Lehet valaki felpróbálta nem épp higiénikus állapotban.

2016. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hat nem tudom, en mindig kimosom vasarlas utan is, minimum beaztatom oblitos vizbe es kezzel megmosom..
2016. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tisztító nem vált be. Többet is kipróbáltam már és valahogy mindig érezhetően megváltozik a tisztítás után az anyaguk. Inkább kimosom otthon kézzel, vagy 30 fokos kímélő mosáson. Nem lett eddig semmi bajuk.
2016. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is otthon mosok mindent. A nagyon kényes holmikat langyos vízben, WU2 samponban. Még eddig mindig gyönyörűek lettek.
2016. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
83%
Szerintem is mint írták ha még nem volt rajtad akkor csak attól lehet izzadtság szagú ha valaki(k) úgy próbálták fel. Mi is kimossuk az új ruhákat is.
2016. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Milyen anyagból van? Ha műszálas és a blúz alatta is műszálas volt, az bizony büdös lesz mindig. Ha mosógépben mosod, azt is bebüdösíti. Dobd ki, vagy pamutot húzz alá. Hiába méregdrága MNG, ha újrahasznosított PET palackból van... Műszálat simán lehet mosni, de csak alacsony hőfokon, amitől csak még jobban tenyésznek a bacik rajta.
2016. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!