Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletbe mennénk Szombathely...

Albérletbe mennénk Szombathelyre a Szelestey utcára az jó környéken van?

Figyelt kérdés

2018. aug. 21. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szombathelyi vagyok. Hát nem éppen. A Vasutállomás közvetlen környéke.
2018. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Merrefelé nézegessünk inkább? Derkovits vagy oladi? Vagy a központhoz közelebb hol? Köszi ha válaszolsz!! ☺
2018. aug. 21. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én oladi vagyok, jó környék, van minden ami kell:) A hátránya, hogy kívül esik a központtól. A Derkó az központi ltp, megtalálsz ott is mindent, posta, bank egy ugrás. Viszont nekem pl nem tetszik, mert nagyon zajos, és sok a "proli".
2018. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Joskar Ola is jó szerintem. Minerva az nagyon drága, de fiatalos , új lakóövezet, Szentkirályi városrész megint jó, csendes, nyugodt, de messze van a központ. Olad is egyik legjobb hely, de kicsit távol van a központtól, szerintem az még annyira nem vészes. Derko meg egy panelrengeteg, de minden helyben van, de elég zajos
2018. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!