Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten a 14. kerületben...

Budapesten a 14. kerületben egy kb 35 m2-es butorozott laksért (panel) sok 90 ezer ft havonta?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
7: Ez nem drága. Minimális alkuval ugyanannyi nm-e, mint én mondtam. A kedves utánam hozzászóló kötözködők legyenek szivesek tudomásul venni, hogy nm-t adunk ki, nem darabra vannak a lakások, tehát ugyanannyi, amiket felhoztak, mint amit én mondtam.
2018. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Laikus Gyuri válasza:
31%

8-as. Bmeg!


Örököltél szerencsésen egy lakást azért ilyen nagy a pofád.

Megértem,hogy szerencsés vagy ,gondolom olyan seggnyaló is...de legalább fogd be a pfad.

Jönnek a gazdag külföldiek, lakásokat vesznek ,amit kiadnak a gazdag külföldi diakoknak , szegény magyar meg csak néz milyen árak vannak a saját hazájában.

2018. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

12-es!

Tobbet kell keresni, es akkor nem csak nezel majd mint a moziban:D Tudom, tudom, szegenyeknek minden draga, de aki nem keres 250 korul, az menjen videkre. Elobb-utobb ugyis kiszorul a szegenyebb reteg a fovarosbol:)

2018. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sosetom ***** válasza:

Személy szerint nem örököltem saját pénzből vettem egy 38 m2-és lakást a XIII. kerületben. 80 + rezsiért adom ki felújítva, azért mert nincs bőr a képemen ennél többet kérni érte. Cserébe erősen megválogatom a bérlőimet.

Mellesleg gusztustalannak tartom az árakat és pofátlan lehúzásnak, amit néhányan megengednek maguknak, kívánok nekik hasonló körülményeket az életben. Bár akkor sem tanulnának belőle, rémálom ez a nagyravágyás és a rövidtávú gondolkodás.

2018. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!