Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van ilyen festő Budapesten?...

Van ilyen festő Budapesten? (XVIII. kerületben lakom)

Figyelt kérdés
elköltöztünk és nemsokára kifestjük a szobám,és nekem van egy eléggé egyedi álmom..Azt szeretném,hogy ahol az ágyam lesz,nagyjából felette a plafonra legyen felfestve az én kis lovacskám. Szerintetek nehéz találni ilyen embert,aki ezt szépen megcsinálja? Hol kezdjek utánajárni? Előre is köszönöm.:))

2015. ápr. 3. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mármint lovagolsz, és a kedvenc hátasod képe?

Vagy egy MyLittlePony?


Egy fotóposztert egyszerűbb készíteni, és felragasztani, mint festeni.

2015. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én festő vagyok, de tényleg egyszerűbb beballagni egy képpel a telefonodon. Ma már bármit előhívatnak, és az szebb lesz mint egy festés, és olcsóbb is. Megadod a méretet, és kész.
2015. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van egy lovam 5 éve és nekem ő jelenti nagyjából az életemet és a suli miatt nem tudok hozzá gyakran kimenni (érettségi jövőre és a többi...:/) és emiatt szeretném Őt.:) köszönöm a válaszokat nagyon nagyon!!! Megy a zöld kéz Nektek,és igazatok van teljesen!!! Mégegyszer köszönöm nagyon!!!:))
2015. ápr. 4. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!