Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten találni jó állapotú...

Budapesten találni jó állapotú albérletet 120e+rezsi+kktg-ért?

Figyelt kérdés

Az alábbi kerületek valamelyikében lehet találni, 1+1 szobás (napali+1 szobás vagy nappali +1 félszoba), vagy két félszobás (a lényeg hogy külön szoba legyen!) albérletet: I., II., V., IX., (X.), XI., XII., XVIII., XIX., XX.?


Előre is köszönöm a véleményeket. :)



2018. aug. 26. 14:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#5 pedig köszi. :)
2018. aug. 26. 22:00
 12/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

ingatlan.com a barátod

Amúgy lehet, a külsőbb kerületekben simán

2018. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

I, II, V,: ezek ételemszerűen felejtősek.


120.000 ft-ért belbudán nem kapsz két szobás lakást, de még egyet sem.


Egyébként pedig feléd az ingatlan.com-ot blokkolják?

2018. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

9

Neki van. Neked mid van az irigységeden kívül?

2018. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#13 Nem!! De nem kell egyből bunkónak lenni. Köszi. :)
2018. aug. 28. 12:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is bérbeadó vagyok, de sztem új bérlőként nem fogsz kapni ennyiért, ekkorát. Rendszeresen nézegetem facebook-csoportok hirdetéseit. Már garzont is alig hirdetnek 100+rezsiért, inkább 110-120+rezsi. Egy 1 szobás 25-30 nm-es lakás. Az I, II, V. (És a VI is, ahol az elso válaszoló ad ki lakást) nagyon belvárosbak számít, ott már garzont se kapsz 120-ért. Én a zuglói 2szobás jó állapotú lakásomat adom ki 120+rezsiért, DE: ismerősnek adtam ki, megbízható bérlő, rendesen fizet, és mindig karban tartja a lakást. Vadidegennek ennyiért nem adtam volna ki. Ha ő elmenne, 160+rezsiért napok alatt találnék bérlőt a lakásomra. Neked még ott van egy nehezített tényező: a gyerek. 10 lakásból 8-at nem adnak ki gyerekeseknek. Olyan albérleteket érdemes majd nézegetned, amit gyerekbarátként hirdetnek. Ahol esetleg kapsz olcsóbban albit: Soroksár (23. Kerület), esetleg 18-19. Kerület. Sztem Pesterzsébet (20. Kerület) és Csepel (21. Kerület) is drágult már az utóbbi időben.
2019. szept. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A külkerületekben jobbak felszereltebbek ès olcsóbbak is a lakások.


Tudod hol próbáld meg?

Adok egy tippet... ott van egy elèg modern 3 szintes társasház ès nagy rèsze kiadó szokott lenni. Kultúrált csendes környèk ,a belvárosi haverjaim mindig irígykedtek ,hogy milyen jó helyet sikerült találnom ,mikor mèg csudapesten laktam. Ès nem volt drága sem.


Újszász utról nyillik

A Mátyásföldi sport repülőtèrre nèz az èpület

(Az egy csöndes füves mező van ott pár ipari vágány nem messze de èn 3 èv alatt egyszer sem láttam ott vonatot menni)


Google mapban megtalálod.

47,5024419, 19,1996638


Elkerítve autómata kapu ,parkoló az udvarban.Platánház a bèrház neve.

2023. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!