Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Cinkota Vidámvásár utca?

Cinkota Vidámvásár utca?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olcsó albérletet találok ebben az utcában? Valami baj van a környékkel? Esetleg cigánytelep?

#albérlet #cigánytelep #Vidámvásár utca
2018. okt. 17. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Cinkotán nemigen vannak cigányok. Talán túl zajos? Habár Bp-en ez sok utcára igaz.
2018. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Gyerekkoromban pont ott laktam. A XVI. kerület Pest egyik legszebb, legjómódúbb kerülete. Ami pici ront a Vidámvásár utca megítélésén, az a főút jellege, a viszonylagos nagy átmenőforgalma. Nem egy csendes kis utca.


Közlekedés szempontjából szintén hagy némi kívánnivalót, hogy az út egyik szakaszán csak a 46-os busz jár, nem is túl gyakran.

Viszont maga a környék nem rossz, családi házas, közel a Naplás-tó, és a kiserdő kirándulni, sétálni.

Cigányok szerintem nem voltak, most sincsenek.

2018. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert ha úgy vesszük kint van a halál faszán.... De szerintem amúgy tök jó környék.
2018. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már az is baj, ha olcsó??!

Amúgy albérletnek teljesen megfelelő, jó környék, busz is van, persze forgalom is.

2018. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A környékkel semmi gond, csak elég messze van és elég forgalmas az utca.

A XVI. kerület jó környék, alig van cigány, itt a legjobb a közbiztonság.

2018. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!