Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten melyik kerületben...

Budapesten melyik kerületben keressek albérletet?

Figyelt kérdés

Maximum 100 ezer forintot tudok rászánni és minimum másfél szobás kellene, a munkába járás viszonylag egyszerű legyen és ne egy munkahely legyen a környéken.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2018. okt. 18. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Haaaaaat, ez engem is erdekelne :D
2018. okt. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Budapestet átutazni 3,5-5 óra is lehet, ezért a kérésed teljesüléséhez a munkahelyedhez vivő járat mellett/közelében kéne lakást bérelned.

Így amíg nincs munkahelyed, a kérdést nem lehet megválaszolni.

2018. okt. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"... a munkába járás viszonylag egyszerű legyen és ne egy munkahely legyen a környéken."


Neked mi a munkahely?

Árufeltöltő, asztalos, vagy szívsebész vagy?

Egyébként - munkahelytől függetlenül - ekkora lakást (minimum 1,5 szobás) nem fogsz kapni ennyiért Budapesten, még a külső kerületekben sem.

Célozd meg az agglomerációt, ahonnan hamarabb bent vagy Budapest szívében vonattal, mint a külső kerületekből.

2018. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

#2

"Budapestet átutazni 3,5-5 óra is lehet, ..."

Igazad van, csak akkor el kell indulni a II-ik kerületből, útba kell ejteni Békéscsabát és onnan már csak egy ugrás a XVII-ik kerület.

2018. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
A 2-es lehet, hogy gyalog gondolta! :D
2018. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a munkahelyed közelében keresgélj. Ennyiért viszont max garzont kapsz (100+rezsi). A másfél szobásak 130-150 ezer+rezsi körül kezdődnek
2018. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják, másfél szobás albérlete nem fogsz Budapesten 100 ezerért kapni. Plusz rezsi és közös költség.
2018. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4: Kimaradó járatokról, üzemzavarról és dugóról hallottál? Én az elmúlt héten eddig ötször mentem 2 szállással 6 megállónyi utat 50 perc alatt, mert kimaradt 2 BKV-járat, és kétszer mentem taxival 60 perc alatt 5 km-t, mert dugó volt.

Délután 4 körül autóval - vagy most, hogy nem jár a metro, villamos, pótlóbusszal - nem ritka, hogy 1 km-t métert 60 perc alatt sem haladsz.

Egyébként dugó NÉLKÜL Budapest északi határától a déli határáig menetrend szerinti haladással 2,5 óra körül van.

2018. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: jav. 2 szállással helyett: 2 átszállással.

De pl. van HÉV, ami csak 30 percenként jár, pl. lekésed a megcélzottat egy útforgalmi akadály miatt, és máris +25 perc csak az EGYIK átszállási ponton az utazás közben.

De simán összejön a 20-25 perc várakozás egy 8-10 percenként közlekedő busznál is, ha kihagynak 2 járatot egymás után, mert bizony ez gyakran előfordul.

Gondolom, sose jártál Budapesten, csak a fantáziáid alapján döntötted el, hogy milyen a budapesti közlekedés, és hogy én biztos hazudok.

2018. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet jobban jársz, ha inkább egy jó tömegközlekedési kapcsolattal megáldott agglomerációs települést választasz, ahonnan a hév/vonat 25-30 perc alatt az egyik fejpályaudvarra visz.
2018. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!