Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten melyik kerületben...

Budapesten melyik kerületben lehet esélyem egyedül kivenni egy kis garzonlakást?

Figyelt kérdés

Kb. havi 80-am van a rezsit is beleértve.

Eddig mindig lakótársakkal laktam, de már meguntam, hogy mindig a többiekhez kell alkalmazkodni.


Az sem baj, ha a külvárosban van, vagy akár a Józsefvárosban.



2017. aug. 22. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten sehol..80 rezsivel együtt az kb 50 ezer az albérletre. Egyedül kizárt. Hallottam már legendákat hogy van ahol lehet ennyiért de a valóságban még nem találkoztam ilyennel. Ha valami csoda folytán lenne is, az lakhatatlan.
2017. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hős utca, Diószeghy utca
2017. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért még a Hősben se kap
2017. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Agglomeráció és ingázás.

Vagy marad a lakótárs.

2017. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Visszatérve a 4-es válaszomra, az agglomerációból hamarabb vagy Budapest centrumában - 20-30 perc zónázó vonattal - mint átmenni a város egyik feléből a másikra.

Mondjuk a XVII-ben találsz albit és jársz a Műszakira, megnézném, hogy mennyi idő alatt jutsz be onnan.

2017. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Ennyiért agglomerációban sincsen. Nemrég vettünk ki albérletet, ami 70-80 plusz rezsi volt azt pillanatok alatt elkapkodták, ennél olcsóbban meg maximum szoba volt.
2017. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

#6

Ne mondd ezt ilyen határozottan 6-os, mert van.

Én Bp. közig határától 35 km-re, a Keleti pu-tól 50-re lakom, menetidő 40 perc és 20-30-40ezerért adnak ki komplett házakat.

Lehet, hogy ti a budai oldalon, felkapott helyeken kerestetek.

2017. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem,ahol én kerestem: Rákoskert, Rákospalota, Göd, Fót, Dunakeszi, Pomáz, Vecsés-tehát nem csak a budai oldalon,de sehol se találtam ennyiért. Sőt, megnéztem most is kíváncsiságból és nincsen.
2017. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

#8


Rákoskert, Rákospalota az Budapest,

Göd, Dunakeszi üdülőhelyek, ezért felkapottak, aki kiad bármit is, az megvárja vele az üdülőket, mert jobban jár.

Pomáz budai oldal, Dunakanyar szája, üdülőhely,

Vecsés marad, ami 9 km-re van Budapesttől, nem könnyű ott találni, ha van is nem olcsó.

Ezek az agglomeráció nagyon kis szeletkéi és nem jól kerestél.


Nem(csak) a hirdetéseket kell nézni, hanem elmenni a választott településre és boltban, kocsmában, orvosi rendelőben, önkormányzatnál, utcán trécselő asszonyoknál érdeklődni. Minden településen rengeteg üres ház áll, ahonnan kihaltak, elköltöztek, vannak amiket fillérekért, vagy karbantartásért lehet lakni, de ezek egyike sincs meghirdetve.

Vásárolni is így kell!

2017. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pedig van csak nagyon ritka.

Én adok ki egy 20!! nm-és minigarzint 65 +fix rezsiért. Nyáron 80e, télen 90e egy före. XVIIIker, Budapest széle.

Foglalt laknak benne még mielött valaki kérdeznè.

Most keresel ilyet az albérleti szezon legdúrvább napjaiban?

Sok sikert.

2017. aug. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!