Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albèrletbe minden esetben van...

Albèrletbe minden esetben van beköttetve internet? Vagy az albérlônek kell intézni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Változó, van ahol beköttetik, van ahol a bérlőre bízzák.
2018. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én eddig csak olyan albérletben laktam ahol a bérlő a saját nevére magának köttette be az internetet.
2018. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintetek van elônye-hátránya egyiknek,vagy a màsiknak?
2018. okt. 23. 10:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hűségnyilatkozat, akkor mindegy. Ha saját nevedre kötöd húséggel, elköltözöl és oda nem tudod átvinni a szerződést, akkor kötbért kell fizetned.
2018. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb en intezem. A sajat szerzodesemet rakattam at alberletbe, legalabb tudom hogy jo sebesseg es normalis cegnek fizetek.
2018. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Az albérlet egy lakás vagy egy ház.

Egy lakásba minden esetben be van kötve az internet? Vagy a lakónak kell intézni?

2018. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálam a tulajdonosazt mondta, bekötteti, de akkor én fizetem, így nekem jó, mert lakótársakkal megosztjuk, és kevesebbet kell fizetnem.
2018. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nálunk volt bekötve net, de le lett mondva mielőtt odaköltöztünk volna. Jobb ha te intézed, mivel így a saját igényeid szerint választhatsz csomagot. A tulaj felajánlotta, hogy az egyik ismerőse által szerez egy szupi csomagot, van benne tv, telefon és net. Nem tudom hány csatorna, de a net az viszonylag rossz volt, 100mbit és 12.000/hó. Ehelyett elmentem a telekomhoz és kértem 6000 forintért 1000mbit netet, tvt nem használunk. Általában aki bérli az intézi, jobb is úgy.
2018. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mikor én albérletben laktam, akkor már volt a főbérlő házában internet (két épület volt a telken, én a másikban laktam). Az az ő nevére szólt és ő is fizette, de megengedte, hogy rákössem a wifi-s routeremet és így használhassam a szomszédos épületből. Ha nincs internet az albérletben, akkor a főbérlő jó eséllyel megengedi, hogy beköttesd a netet, de csak úgy, hogy ha a saját nevedre íratod.
2018. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Őry Péter válasza:
Változó
2018. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!