Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van akinek sikerült 3 gyerekke...

Van akinek sikerült 3 gyerekkel albérletet találnia?

Figyelt kérdés

Kezdve azzal, hogyha lehet is gyereket vinni, három a legtöbb lakás tulajnak sok lenne.

Ha rajtam múlna elég lenne egy szoba is, de a gyerekeim lassan kamaszodnak, szükségük van egy kis privát szférára.

Félmillió forintot egyszerűen képtelen vagyok kifizetni kauciónak és az első havi lakbérnek.

Vannak még az önkormányzati lakások, többször pályáztam már de semmi, az ügyintéző el is mondta egyekként, hogy a kisebbség kapja ezeket a lakásokat.

Egyedül keresek pénzt, tapasztalatokat várnék azoktól akik voltak hasonló helyzetben. Előre is köszönöm



2018. okt. 23. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Mi az hogy csak a kisebbség kap házat? Rengeteg olyan ismerősöm van aki nem kisebbség és önkormányzati lakásba laknak. 2 gyerek, kaptak 2 szobás lakást,masik egy gyerek anyuka meg nagymama 1 szoba + galleria. Harmadik ismerős 2 gyerek és anyuka 2 szoba . Ja és egyikőjük se lepukkant , vagy kisebbségi környéken kapott házat. Nem is rögtön kaptak igaz , az utóbbinak 5 év volt de 3 gyerek 1 fizetésből jó esélyed van oroklakasra hiába nem vagy kisebbség. Valami rasszista ügyintéző lehetett akivel beszeltel
2018. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekkel 2 nap alatt talaltam jo alberletet, egyeduli keresokent.

Bar nalam voltak pozitiv tenyezok is, igy kaptam hamar.

2018. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig Budapesten ez sajnos ennyi, és akkor még nem is drága lakást néztél. Egy szobában 3 gyerekkel hosszú távon mindenkinek kényelmetlen és kellemetlen lesz. Szerintem nézz be a kerületi családsegítőhöz.
2018. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, főleg most télen úgy, hogy a kereseted nem veri az eget.
2018. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!