Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elvált anyukaként 1 gyerekkel...

Elvált anyukaként 1 gyerekkel hol tudok albérletet keresni?

Figyelt kérdés

Jó estét mindenkinek!

Budapesten keresnék a 20-dik kerületben 1 szobás kislakást. Hol tudok keresni? Milyen oldalakon??

Próbáltam a neten keresgélni, de még sosem voltam rákényszerülve így fogalmam sincs milyen oldalak vannak..

köszönöm a segítséget előre is.


2013. febr. 14. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Google: kiadó lakás
2013. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


[link]


[link]


Ezeken az oldalakon pl van sok albi, de még ha beírod google-be, hogy albérlet budapest ott is tudsz keresgélni:)

Remélem tudtam segíteni! :)

2013. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tenke Zsanett válasza:

Szia!

Rengeteg hirdetési felület van interneten. Néhány pl. ahol én is szoktam keresgélni: Apród.hu, Jófogás.hu , Expressz.hu ,de ha beírod a keresőbe, hogy albérlet, vagy kiadó lakás stb. akkor rengeteg lehetőséget feldob. Talán így a legegyszerűbb,de én ugyanilyen helyzetben adtam is fel ezeken az oldalakon ingyenesen hirdetést és szinte azonnal jelentkeztek is rá többen. Sok sikert! Nem vagy egyedül. :-)

2013. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!