Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlőnél barátnő pár napig...

Sajtosmatyi kérdése:

Albérlőnél barátnő pár napig itt marad, szokás ezért pénzt kérni?

Figyelt kérdés
Az albérlőmhöz eljön a barátnője, 3 napig itt fog lakni. Szokás ezért pénzt kérni?
2018. nov. 30. 00:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok

Egyébként én anno mikor beszélgettem a foberlonkel mindig panaszkodott hogy az előző lakok , meg pár éve a lakok ezt azt tönkre tettek milyen hangosak voltak szóval szerintem úgy volt vele hogy nem örült hogy 3 fő helyett 5ember lakik de normálisak voltunk , az udvart a házat rendbe tartottuk, szomszédok szerettek , soha nem volt ránk panasz de inkább 5 ember lakja normálisan a házat mint 2 idióta.

Mi a vidéki házat 5x adtunk ki , nagy értékű ingatlan már nem tudom mennyiért de 200.0000 ft felett volt , nagy autós, ápolt igényes emberek voltak a bérlőink mégis a kukacokat takarítottam a hűtőből és a konyhaszekrenybol,a falat beszakították stb akiknek megengedtük h a fiú odakoltozzon meg nem zavart hogy lesz egy baba is , úgy voltunk vele ők legalább normálisak nem fogjuk pár ezer fttal elb*szni hogy más ház után nézzenek . Végülis elfernek és nekünk ugyan mindegy hogy 3an vagy 5 én lakjak ha a rezsi fizetve a ház pedig rendbe van

2018. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!