Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Összevesztem a legjobb barátnőmmel, egy nagyon kis dolog felett. Annyi idegesítő tulajdonsága van, hogy azokat már egyszerűen nem tudtam elviselni, meg nem is tudtam vele semmi komolyat megbeszélni. Egyszer megpróbáltam, de abból is viccet csinált.. Biztosan megfogja kérdezni, hogy kibékülünk-e, mert már tegnap is megkérdezte, mire én csak hallgattam. Szerintetek mondjam a szemébe, hogy mi zavar? A másik pedig, hogy nagyon szeretnék már egy olyan barátnőt, akivel tényleg mindent meg tudok beszélni, és nem szégyenlek semmit előtte. Tudnátok tippeket adni evvel kapcsolatban?

2015. nov. 25. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha őt tekinted a legjobb barátnődnek, akkor igen, mond a szemébe, hogy mi zavar. De normális hangnemben, beszéljétek meg, lehet, hogy elgondolkodik, igazat ad, és változtat magán.
2015. nov. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy nyugodt helyen, pl. otthon, beszéljétek át a dolgokat. Mond el mi bánt, és hogy szeretnéd hogy a jövőbőn másképp viselkedjen, tudjatok mélyebb, komolyabb témákról is beszélni
2015. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. nov. 26. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!