Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol a legmegbízhatóbb albérlet...

Hol a legmegbízhatóbb albérletet keresni?

Figyelt kérdés

Januártól szeretnék budapesti albérletbe költözni. Sok facebookos csoportban nézelődtem már, viszont ez az egész üzengetős, bizonytalan keresgélés elég nehezemre esik.

Tudnátok ajánlani oldalakat, esetleg irodákat, ahol tetszésem szerint tudnék albérletet keresni?

Nagyon nem vagyok jártas ebben.

Köszönöm mindenkinek!



2018. dec. 8. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg azt is megköszönném, ha megneveznétek olyan oldalakat, forrásokat, amelyek nem megbízhatóak
2018. dec. 8. 18:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

alberlet.hu az jó.

Milyet keresel? Én is adok ki.

2018. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
jofogas.hu, alberlet.hu, ingatlan.com, ingatlanbazar.hu
2018. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lusta vagy keresni az elöttem író által megadott oldalakon, akkor neked a hyperinfót ajánlom.

Ez egy lehúzós cég a Balaton utcában és 10eFtért kisegitik azokat akik lusták maguk körbe nézni. Be kell menned előre fizetni és küldik neked a kamu, meg már nem aktuális címeket.

2018. dec. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!