Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha le kapcsol a biztositek,...

Ha le kapcsol a biztositek, az tonkre teheti az otthoni elektromos dolgokat?

Figyelt kérdés
Nem a kis megszakitok kapcsoltak le, hanem a fo kapcsolo, ez bajt jelenthet?

#zárlat #biztosíték #rovidzarlat
2018. dec. 23. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem jelent bajt. Az otthoni dolgok túlfeszültségtől mennek tönkre általában, ez fáziszárlatkor lép fel, esetleg villámcsapásnál. Hány fázis van bekötve? Tudni miért megy le a biztosíték?
2018. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Mit èrtesz fő kapcsolö alatt? Nagyon kevered a dolgokat.
2018. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg az eonos biztire gondol.
2018. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Ami kismegszakító.

Az otthoni legtöbb kèszülèknek nem lesz baja. De a számítógèpek már sèrülhetnek.

2018. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én tudom, hogy kismegszakító, de elég sok helyen nem ismerik a kifejezéseket.
2018. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En ugy gondoltam, hogy ugye van a elmus villanyora amin van egy kar amit le es fel lehet huzni, na en azt ertettem fo kapcsolonak, es van ami felette van biztositek amibe tobb ilyen kis kar van.
2018. dec. 23. 21:34
 7/7 anonim válasza:
0%

Na meg vagy! Akkor te kapcsolgatod le meg föl állandóan! Arra kérnélek, hogy 14:00 ne kapcsold le mert a sárkány nagyon mérges és engem püföl, mert lemarad a valóvilág adásairól.

utóirat: Tele a hűtő sörrel egyedül nem bírom meg inni, szóval a hülye hobbid helyet gyere inni!

2018. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!