Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miskolcon szeretnék albérletbe...

Miskolcon szeretnék albérletbe menni munkám miatt. Vajon így jól ki jönnék? Egyedül lakás milyen? Több lent, tapasztalatokra is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

Szóval mint írtam Miskolcon szeretnék azon belül belvárosba ki venni egy albit... Átlagba ahogy néztem jófogáson 50-70e ft-ig találtam számomra ideális lakást.

Kaucióra való összeg meg van. Azért gondolkodtam el hogy vajon hogy jönnék ki egy havi fizumból ami átlagba 140-170e ft...

A rezsi mennyi lenne (minimumra vagyok kíváncsi) egy panel programos lakásnak ami 40-50 négyzetméter?

Nem akarok ettől kisebb lakást. Azokhoz lenne még egy olyan kérdésem akik egyedül laknak hogy az elején milyen volt? Most milyen? Őszintén szólva picit félek az egyedül lakástól hogy milyen egyedül lenni mindennap amig nem megyek melóba ha haza érek este milyen stb:D



2018. dec. 29. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, hogy miért rezsi minimumra vagy kíváncsi, mikor a maximom okozhat gondot. Nyáron 15-20ból ki lehet jönni, télen felmegy 40ig. Ha egy 60 ezres albit nézünk, akkor az 80-100. Ha 140et keresel, akkor az épp elég lehet kajára, semmi másra. Nyáron, meg ha többet kapsz, kicsit jobb.

Én 10 évig albérleteztem, de mindig lakótársakkal. Volt kihez szólni, de be is lehetett zárkózni külön, feleződtek, harmadolódtak a költségek. Na de ezt te tudod, viszont ilyen fizuhoz egy ilyen árú albérlet drága.

2018. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért a minimumra voltam kíváncsi mert munka helyen zuhanyzom mindennap, kajámat is onnan kapom havi 5000ft-t fizetek be és kapok reggelit, ebédet, uzsonnát. Vacsora egyedül amire költenem kell de nem vagyok egy zabálós fajta 4 után szinte semmit se eszem 20:30 körül alszom, 6:30kor már munkában vagyok. Ezért is érdekelt a minimum... kvázi aludni járnék albiba..

A munka helyemtől 80km-re lakok ezért kell az albérlet rengeteget ingázom.

2018. dec. 29. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor kijössz így. Viszont egyedül akkor is felesleges 50 m2, de ez már tényleg a te dolgod. Csak gondolj bele, ha egyszer tovább szretnél lépni, és nem lesz félretéve semmid, mennyire leszel mérges magadra, hogy tök fölöslegesen szórtad a pénzt a semmire.
2018. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért akarok 40-50 négyzetméter nagyságú lakást mert ahogy néztem Miskolcon ez 2 szobát jelent. Nekem fontos hogy legyen egy nappali és egy hálószoba. Nem szeretem ha olyan szűk a konyha hogy egy reggeliző asztal sem fér el. Egy szóval otthonos lakást szeretnék :)
2018. dec. 29. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én laktam már egyedül, nekem boldogság volt. Igaz, hogy nem ismertem a várost, a kollégákkal munkaidőben beszéltem, munkaidő után ismerkedtem a várossal, kirándultam egyedül, eddig nem is volt gond. De otthon nem beszéltem senkivel, ez rossz volt. Főleg hosszú hétvégén, csak anyámmal beszéltem telefonom 10-10 percet. De így is megérte, örültem, hogy egyedül vok. Szóval, ha társaságra vágysz, akkor borzalmas lesz. Engem nem zavart az egyedüllét.
2019. jan. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!