Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol lehet melegbarát kiadó...

Hol lehet melegbarát kiadó szobákat, lakásokat találni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 17:06
 1/5 anonim válasza:
62%
Mi az hogy melegbarát? Négy fal között nem tökmindegy mi zajlik? Nem fog senki titeket meglesni
2019. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
Tudtommal a homoszexualitás nincs hatással az ingatlan állapotára, mint pl egy háziállat. Ha nem egy homofób a főbérlő nem hiszem hogy ezen aggódni kéne.
2019. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így van, HA nem homfób. De ezt nagy valószínűséggel nem fogja közölni előre az aki.
2019. jan. 7. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a lakás hirdetések között.
2019. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a kiadó orrára kötni, hogy egy pár vagytok. Elég az hogy haverok, barátok, csoporttársak... Semmi köze hozzá max ha feltételeket szab, de akkor talán jobb is ha tovább álltok.

Pár éve én is aktív albérlet kereső voltam és egy nagyon szimpatikus tulajdonos nő elutasított, visszakérdeztem miért és az volt a válasz, hogy egy meleg párnak adja ki. Szóval ilyen is van. :D

2019. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!