Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pécsett tudtok ajánlani jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsett tudtok ajánlani jó melegbarát éttermet/bárt/pubot?

Figyelt kérdés
Bocs, hogy ebben a kategóriában tettem fel a kérdést, de itt van a legtöbb esélyesem releváns választ kapni. A jövő hétvégét Pécsett töltjük a barátommal (főtér, kilátó, adventi vásár, stb.) és próbáltam neten keresni melegbarát helyeket, de nem nagyon találtam olyat, ami még üzemel. Help pls! :)

2018. dec. 2. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, miért kell ennyire melegbarátnak lennie a helynek. Ott akartok dugni, vagy mi? Simán csak menjetek el bármelyik nektek tetsző helyre és viselkedjetek normális emberek módjára!
2018. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok otthon a témában, de...

Mivel a melegeknek nincsen a homlokukra írva, hogy melyik nemhez vonzódnak, így kb esélytelen egy sima bárban ismerkedni egymással (spontán találkozásra értem).


Pécsi vagyok, de nem hallottam még ilyen helyről. Ez nem jelenti azt, hogy nincs.

2018. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Béla211 ***** válasza:
100%

Wannabe Cafe & Bar nem tudom ,hogy nyitva van e még. 2017-ben még nyitva volt és majd nem a fő téren van.

Gondolom nem dugni akarnak csak teljesen szabadon viselkedni. Ha úgy van ne legyen gond egy szájra puszi vagy fogni egymás kezét. Míg várják az italukat.

2018. dec. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm! Pontosan erről van szó. :) Viszont úgy láttam, hogy a Wannabe-t sajnos bezárták.
2018. dec. 3. 07:01
 5/5 Béla211 ***** válasza:
100%

Sajnálom most láttam a facebookon ,hogy bezártak idén júliusban.De azért éreztétek jól magatokat amúgy szép város.Sajnos Pécsen ami tetszettek helyek úgy látom mind meg szűnt.Ki vétel a Replay Kávézó. Fiatalos hely jól el lehet vegyülni általában sokan vannak:)

Sziasztok!Sziasztok! Holnap, azaz július 21-én szombaton leszünk utoljára nyitva. Gyertek sokan és ünnepeljük meg közösen az együtt töltött 3 évet egy feledhetetlen MEGA BÚCSÚBULIVAL!

2018. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!