Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gödöllő Palota-kerten mennyiér...

Gödöllő Palota-kerten mennyiért lehetne kiadni egy ilyen lakást?

Figyelt kérdés

64 nm, végig redőnyözött. A lakás mindenrésze minőségi anyagokból maximálisan fel lett újítva.


[link]


Ez csak egy példa, szemléltetésnek hogy kb ilyen szinvonalra csináltattuk meg. Mindenből arra törekedve hogy ha nem is a legjobbat, de felső kategóriás dolgot tegyünk be. Pl.: 300 ezres security ajtó, amiből van 3x ennyiért is, de panelba ez is túl lövés.


Azért kérdezem, mert a könyéken kiadó lakások nincsenek ilyen szinvonalon és ezt magunknak csináltuk eredetileg, szóval nem érdekelt, hogy kicsit talán túl lövünk az itteni keresleten.


Meg amikor néztem más kiadó lakásokat a környéken sokszor nem reális árakat látok. Pl.: 60nm lepusztult 70es években festett legutoljára lakás 200 ezerét.


Szóval nincs referencia ami alapján normális árat tudnék kitalálni.



2019. febr. 25. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont lesz***ám a 300 ezres securitys ajtótokat elhiheted, fizessen neked az az ember többet ezért aki pénzzel engedi tele a kádat miden nap. :D

Gödöllő Palota kertben mi 60 ezerért béreltünk lakást 2 nagy szoba, konyha, külön fürdő és wc. Ez nyilván fiataloknak kedvező. Mi vittük a bútort, hűtőt stb. A konyhában 20 éves konyhaszekrény.

Az igényesebb lakások kb ütik a 150 ezret havonta, de ebben már legyen benne pl. beépített konyhapult, tűzhely stb, ami nincs lerohadva, és ne egy lyuk legyen se a fürdő, se a konyha.

250-300 között már bőven 100 m2 feletti lakásokat lehet kivenni, nagyon számít a terület és a konyhai felszereltség, a fürdőszoba. Úgy árazd a tiedet. :)

2019. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak példát írtam :) hogy el helyezzel a lakás állapotát képek feltöltése nélkül.
2019. febr. 25. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A mai árakhoz képest 160-180 ezer abszolút reális ezért a lakásért. 60ezerért szobát lehet kapni Budapesten és környékén, nem lakást. Nem tudom, az első válaszoló hány évvel ezelőtt bérelt lakást. Az utolsó 3-4 évben igencsak feljebb mentek az árak. A garzonok 100-tól kezdődnek.
2019. febr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utóbbi 1 évben kedves második, és ne pesti garzonok árát hasonlítsd össze a gödöllőiekkel, mert ég és föld. :)

Az első kommentemben elmondtam hogy gödöllői szempontból mi hogy árviszonylatban, de ha ennyire bizonytalan a kérdező, értékeltesse fel, biztosat csak az mond.

2019. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!